2737
2734

خاله بابام رفته یه جایی انجام میدادن روح باباشو احضار کردن ولی تا اومده این از ترس غش کرده

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

من انجام دادم البته روح نبود جن بود هیچکس نمیتونه روح احضار کنه 

کاربر قدیمیم نی نی یار زحمت کشید بدون دلیل تعلیقم کرد    خدا جونم تنها ارزوم و خواستم فقط سلامتی برای پدر و مادرم و همسرم و خودم و دخترم و پسرمه خودت حافظشون باش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من انجام دادم البته روح نبود جن بود هیچکس نمیتونه روح احضار کنه 

وووووی چجوری بود

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2731

نکن عزیزمن تاجایی که من میدونم گناهه..بعدم اون روح عذاب میکشه تااازه اگه درست انجام بشه و جن نیاد جن که بیاد بدبختی 😑😑😑

🙃﮼خداوندا                                                                           ﮼این‌‌یک‌دعا‌نیست‌یک‌خواهشه                         ﮼مهربانی‌ رابه قلب های مابرگردان
2738
نکن عزیزمن تاجایی که من میدونم گناهه..بعدم اون روح عذاب میکشه تااازه اگه درست انجام بشه و جن نیاد جن ...

روح ک نمیاد جنه شبیه روح😨😨😨

عجب اعتقادایی داریناااااا

ربطی به اعتقاد نداره یه چیز ثابت شدس 

کاربر قدیمیم نی نی یار زحمت کشید بدون دلیل تعلیقم کرد    خدا جونم تنها ارزوم و خواستم فقط سلامتی برای پدر و مادرم و همسرم و خودم و دخترم و پسرمه خودت حافظشون باش  
جواب سوال درباره آینده رو میده؟

اینده نه سوال در زمان حال رو جواب میده مثلا اگه بخوای بدونی یه شخصی الان کجاست چیکار میکنه کجا میره کجا میاد اونا رو جواب میده 

روح ک نمیاد جنه شبیه روح😨😨😨

چرا روح میتونه بیاد اما تاجایی که من میدونم باید دلیل موجه باشه مثلا سوالی مهمی داشته باشی اینطوری

🙃﮼خداوندا                                                                           ﮼این‌‌یک‌دعا‌نیست‌یک‌خواهشه                         ﮼مهربانی‌ رابه قلب های مابرگردان

😐😐😐😐

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
2706