2733
2734
عنوان

علاقه مندان ب بورس بیان داخل تبادل داشته باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1749 بازدید | 188 پست

بچه ها یه سوال دارم خیلی جوابش برام مهمه

یه نفر با سرمایه  1 میلیاردی اومد تو بورس 

حالا این درسته که وقتی سود می کنه باید هر ماه یه مبلغی رو بده به بورس ؟؟؟

مثلا میگه من ماهی 2-4 تومن باید بدم به بورس بخاطر سودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال؟ از طریق بورس میشه پولدار شد؟ درحد قشر متوسط البته نه زیاد. یه شبه منظورم نیستا

آره خب معلومه

من خودم طی این 5 سال با بورس تونستم یک ماشین خوب بخرم

البته دوسال اول چیز زیادی نمیدونستم 

پارسال با سود بورسم ماشین گرفتم

2728
حتما برو دنبال اینکه یاد بگیری  بورس برا اونایی ک دارد نیستن و دانشی ندارن،، بازار بسیار بی رح ...

فعلا تا اینجا که موفق بودم تحلیل چطوریه میشه راهنمایی کنی

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
حتما برو دنبال اینکه یاد بگیری  بورس برا اونایی ک دارد نیستن و دانشی ندارن،، بازار بسیار بی رح ...

برا خرید سهام  بازار پایه چرا میگه باید پروتکل امضا کنی،،، میشه کمی صحبت کنی درموردش؟

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
منم ميخام وارد بورس بشم البته ايران نيستم بورس انگليس ولي خوب زبانم زياد خوب نيست كه برم دوره هاشو ب ...

از طریق کارگزاری مفید اقدام کن 

البته نمیدونم اونجا کارگزاری داره یا ن

2740
به نظر من اینکارو فعلا نکن سکه تو نگهدار شاخص خیلی بالا رفته احتمالا یه اصلاح قوی در راهه.بزار اصلاح ...

پس سکه هامو کی بفروشم؟خب سکه میاد پایین

سهم کی بخرم خب؟

خدایاشکرت بابت همه چیزایی که بهم دادی.                            
آره خب معلومه من خودم طی این 5 سال با بورس تونستم یک ماشین خوب بخرم البته دوسال اول چیز زیادی نمید ...

چه سیگنال هایی داری که سودشون خوب بوده

منظورم خریدت از چه شرکتی بوده...مثلا فولاد.ذوب.شاراک. پتروشیمی اینا خوبن؟

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
انواع تحلیل1تحلیب تکنیکال 2 تحلیل بنیادی 

خوب میشه یه کم بیشتر توضیح بدی 

اصلا تحلیل کردن چه قدر مهمه؟

2706