2733
2739
عنوان

علاقه مندان ب بورس بیان داخل تبادل داشته باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1749 بازدید | 188 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چجوری شروع کنیم.  درآمدش چجوریه

عزیزم باید اطلاعات نمادهارو هرروز چک کنی اطلاعاتت رو نسبت به شرکت و سود شرکت ببری بالا

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
یک علاقه مندم ولی هیچ چیزی از بورس نميدونم، سودش از بانک بيشتره؟ 

بستگی داره هفتگی چقد کار کنی 

هرچی مبلغ سرمایه گذاریت بیشتر باشه نسبت ب سودی ک بهت میده بیشتره

2738
قرن  کلر فردی  ومهان وتجارت شاملا شپاکسا وحکمت های وب

کلر و ومهان که عالیه سهام های اولیه است

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

من همین الان واسه بورس اومدم سایت

دوتا سکه دارم یکیشو میخوام بفروشم ولی نمیدونم چ سهمی بخرم؟😢😢دلم میخواد امروز بفروشم سکمو

خدایاشکرت بابت همه چیزایی که بهم دادی.                            
از یک تومن تا 100 میلیون... البته با دانش بالا و کافی

منم ميخام وارد بورس بشم البته ايران نيستم بورس انگليس ولي خوب زبانم زياد خوب نيست كه برم دوره هاشو بگذرونم دوره هايي كه   به زبان فارسي هست بدرد اينجا ميخوره بخونم اگه اره كدوم جامع تره 

لطفا معرفي كن ❤️❤️❤️❤️

من ۷۰ اوردم تو کار ودارم باهاش کار میکنم ولی متاسفانه نمیتونم تحلیل کنم بلد نیستم

حتما برو دنبال اینکه یاد بگیری 

بورس برا اونایی ک دارد نیستن و دانشی ندارن،، بازار بسیار بی رحمیه 

من همین الان واسه بورس اومدم سایت دوتا سکه دارم یکیشو میخوام بفروشم ولی نمیدونم چ سهمی بخرم؟😢😢دلم ...

اگه طاقت ریسک نداری سهام های اولیه بخر

من همین الان واسه بورس اومدم سایت دوتا سکه دارم یکیشو میخوام بفروشم ولی نمیدونم چ سهمی بخرم؟😢😢دلم ...

به نظر من اینکارو فعلا نکن سکه تو نگهدار شاخص خیلی بالا رفته احتمالا یه اصلاح قوی در راهه.بزار اصلاح بشه بعد سهام بخر

2706