2733
2739
عنوان

علاقه مندان ب بورس بیان داخل تبادل داشته باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1749 بازدید | 188 پست
قرن  کلر فردی  ومهان وتجارت شاملا شپاکسا وحکمت های وب

چقد سرت شلوغه خوبه ک از همه شون داری اعتلا رو هم اگ خواستی اضافه کن من ک امروز رفتم تو صف نداد فردا صبح باید زود بخرم 

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد سرت شلوغه خوبه ک از همه شون داری اعتلا رو هم اگ خواستی اضافه کن من ک امروز رفتم تو صف نداد فردا ...

شوینده ها هی. داره بالا میره

بخاطر کر. ونا قیمت شوینده ها هی میره بالا

دسته بندی شوینده هارو اگ نگاه کنی ببین اکثرا مثبت 5 خورده 

چی گفتی گلم دوباره بپرس

میگم من دوتا سکه دارم.دلم میخواد الان ک سکه رفته بالا یکیشو بفروشم امروز باهاش سهم بخرم.ولی نمیدونم چ سهمی خوبه.میشه بهم معرفی کنی چ سهمی خوبه بخرم فردا

کلا از کجا بفهمم چ سهمی خوبه؟

خدایاشکرت بابت همه چیزایی که بهم دادی.                            
2728
آره خب معلومه من خودم طی این 5 سال با بورس تونستم یک ماشین خوب بخرم البته دوسال اول چیز زیادی نمید ...

چقدر سرمایه گذاشتین؟

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
خب بعد از ثبت نام اگر کلاس های بورس رو میشناسی حتما شکرت کن بر چ اساسی پیش بینی میکنی 

اخبار سياسي وتوافقاي تجاري دولتو دنبال ميكنم نگاه ميكنم با كيا ميخاد معامله كنه وهمچنين پشتيبان شدن امريكا از انگليس وتوافقايي كه محرمانه اس ولي بوهاش مياد 

پيش بيني كرده بودم كه بعد از سال نو ميلادي خيلي سهام أرز بالا ميكشه كه همين طورم شد

دوست دارم از رو نمودار تجزيه تحليل كنم اين اخبار واينا رو ولش 

دوره زبانم خوب نيس زياد 

فعلا يه خورده هوشي دارم وسر سوزن ذوقي ❤️

2740
پس سکه هامو کی بفروشم؟خب سکه میاد پایین سهم کی بخرم خب؟

اگ قصد فروش طلا دارید اخر اسفند اللن داره نوسان گیری میکنه تا اواخر فروردین احتمالا پایین بیاد

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
اگ قصد فروش طلا دارید اخر اسفند اللن داره نوسان گیری میکنه تا اواخر فروردین احتمالا پایین بیاد

خب اخر اسفند سکه نمیاد پایین؟

خدایاشکرت بابت همه چیزایی که بهم دادی.                            
میگم من دوتا سکه دارم.دلم میخواد الان ک سکه رفته بالا یکیشو بفروشم امروز باهاش سهم بخرم.ولی نمیدونم ...

عزیزم سکه هیچوقت نفروش 

فعلا ک روند صعودیه

اگ پول راکد داری بزار توی بورس

شوینده ها هی. داره بالا میره بخاطر کر. ونا قیمت شوینده ها هی میره بالا دسته بندی شوینده هارو اگ نگ ...

اتفاقا امروز میخواستم بالاس بفروشم شوینده بخرم یکم حجم کارام زیاد شده و شوینده ریسکش رفته بالا هر روز نمیتونم باشم دیگ نخریدم

2706