2410
2553
عنوان

علاقه مندان ب بورس بیان داخل تبادل داشته باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1749 بازدید | 188 پست
استارتر چرا یه گروه تشکیل نمیدی چتشم ببند توضیح بده برا مام ک چیکار کنیم دانش کافیو بهمون بده

اینکار ور انجام میدم انشالله توی عید ک سرم هم خلوت باشه 

حتما بهتون میگم

آره خب معلومه من خودم طی این 5 سال با بورس تونستم یک ماشین خوب بخرم البته دوسال اول چیز زیادی نمید ...

چه خوب پس راضی هستید. منم سهام دارم بایه تومن شروع کردم. چطوری میشه حرفه ای شد خرید و فروش کرد و به سود رسید؟ آخه ما بااین حقوقای کم هیچکاری نمیتونیم بکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از طریق کارگزاری مفید اقدام کن  البته نمیدونم اونجا کارگزاری داره یا ن

همه جاي جهان دارن ولي دوست دارم خودم تحليل كنم بخرم سودش بيشتره چون تا الان نود درصد پيش بينيام درست در اومده 

در مورد كارگزاري چه طوريه سودش ؟ 

مطمئنم بعد از برگزيت نهائي سودخيلي زيادي مياد بازار جهاني اينو ميگه 

2720
الان من اگه میخام با ۱۰ تومن شروع کنم چکار کنم دقیقا

اول میری بانک یه حساب باز میکنی

بعد میری کارگذاری کاراشو برات انجام میده 

بعد برنامشو رو گوشی نصب میکنی وتمام شروع میکنی

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
80 درصد بورس تحلیله 20 درصد تجربه من خودم از طریق تحلیل تکنیکال جلو میرم 

خوب به منم یاد میدی لطفا

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
بنظرت ازاین بعد ادم شروع کنه سود میکنه؟

چرا ک نه بورس حداقل تا اسفند ۹۹ سعودیه

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
2714
همه جاي جهان دارن ولي دوست دارم خودم تحليل كنم بخرم سودش بيشتره چون تا الان نود درصد پيش بينيام درست ...

خب بعد از ثبت نام اگر کلاس های بورس رو میشناسی حتما شکرت کن

بر چ اساسی پیش بینی میکنی 

چه خوب پس راضی هستید. منم سهام دارم بایه تومن شروع کردم. چطوری میشه حرفه ای شد خرید و فروش کرد و به ...

عزیزم یکسال اول فعلا سعی کن فقط تحلیل هارو یاد بگیری و برای خودت تحلیل کنی بعد عضو گروه های بورسی بشو و تحلیل ها و سیگنال هارو نگاه کن

اگ یک الی دوسال وقت بزاری برای بورس عالیه

2706