2733
2734
امضای منم بخون🙁😐

من دیگه راجع به این لعنتی حرف نمیزنم

ایموجی 😐 رو که می زارم یعنی دارم به زمین و زمان فحش ناموسی میدما 😂

مردم به خاطر کرووونا میمیرند😢 من به خاطر کرووونا ترکیدم😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واقعا؟

بله،مدارس و دانشگاهها..ولی دیروز معلم دخترم تو گروه میگفت با این حجم مسافرتا،احتمالا کنسل کنن..برگردن مدرسه..خاک عالم بر سر اونایی که با ندونم کاریشون،بقیه رو هم درگیر میکنن

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2728
بله،مدارس و دانشگاهها..ولی دیروز معلم دخترم تو گروه میگفت با این حجم مسافرتا،احتمالا کنسل کنن..برگرد ...

😒به نظرم باید استانداران شهر ها رو قرنطینه کنن حق ورود خروج نداشته باشن .

😁اینجوری دیگه از شمال هم خبری نبود 🙁

2740

*🔴تعطيلي مدارس به علت كرونا باعث مسافرت مردم استانهاى مركزى به جنوب شده !!!*

*مردم جنوب نگران هستند.*

*🔸به گزارش خميرنيوز تعطيلي مدارس و دانشگاهها در برخي از استانهاي كشور به علت كنترل ويروس كرونا باعث مسافرت برخي از خانواده ها به مقصد اماكن تفريحي و تجاري جنوب كشور شده است.*

*🔸موجى از مسافرين اين فرصت را مغتنم شمرده و به شهرهاي جنوبي كشور مسافرت نموده اند.*

*🔸مردم شهرهاي بندرعباس،قشم،كيش،بندرپل،بندرخمير و بندركنگ خواهان اتخاذ تدابيري جهت عدم ورود مسافرين و اپيدمي شدن احتمالي بيماري مهلك كرونا به بهانه تعطيلي ها در شهرهايشان هستند

بالاترین سرعت دنیا ، سرعت رنگ عوض کردن آدم هاس ...