2733
2734
عنوان

شیوع یا ....

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 64 پست

من از روزی ک اومد تو چین گفتم این ویروس ساخته دست امریکاست. درضمن مستقیم ک برای ما نساختش ولی خب ویروسه دیگه بهرحال ب دست ما هم میرسه و اگه حتی چند تا از شهروندان امریکایی هم از بین میرفتن چندان براشون مهم نیست چون اونا هدفشون چیز دیگه ای هست حتی گاهی منافع مردم خودشون هم تحت الشعاع قرار میدن ، وقتی تونستی مهمترین رقیب اقتصادیت رو بزنی زمین خودش کلی هست.

حالا در نهایت انشالله ک خدا کمکمون کنه تا از این بحران رد بشیم و انشالله ک مکرشون رو ب خودشون برگردونه

چه حرفایی واقعا چو افتاده بین مردم اقتصاد چین فلج نمیشه با یه بیماری همه دنیا کارخانه هاشون الان لنگ ...

عزیزم کی دیگه جرعت داره از چین خرید کنه لنگم بمونن تولید داخلی رو راه میندازن... 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فکرنمیکنم همه نقشه کشیدن مارو نابود کنن، حرفایه علمی رو گوش میدم، آخه یه دکتری که خیلی حرفه ای و ...

ببین دکترا انسان های بسیار جاه طلبی هستن بعضی هاشون... شوهر من میگه چند تا متخصص ریه خیلی خوب برداشتن بردن قم ب داد مردم برسه دکترا فرار کردن اصلا هم براشون جون مردم مهم نبوده... تو میخوای ب ی همچین ادمایی عتماد کنی؟ 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
عزیزم کی دیگه جرعت داره از چین خرید کنه لنگم بمونن تولید داخلی رو راه میندازن... 

این بیماری قرار نیست تا همیشع تو چین بمونه حتی کارخانه نیسان تو ژاپن با اون همه ادعا کارخانشو تو ژاپن بسته جون قطعات اولیش از چین میاد شما حرف از تولید داخلی میزنین با کدوم مواد اولیه و امکانات

2731
ببین دکترا انسان های بسیار جاه طلبی هستن بعضی هاشون... شوهر من میگه چند تا متخصص ریه خیلی خوب برداشت ...

اونهایی که رفتن قم حتما دکترهایه خیلی خوبی بودن و برا کمک رفتن ولی وقتی رفتن و دیدن هیچ چیزی تو بیمارستان سرجاش نیست و هیچ امکاناتی وجود نداره حتی یه ماسک مخصوص، حتما دیدن شرایط طوری نیست که موندنشون باعث کمک بشه و بدتر خطر رو زیاد میکنه وگرنه اصلا از اول نمیرفتن

اونهایی که رفتن قم حتما دکترهایه خیلی خوبی بودن و برا کمک رفتن ولی وقتی رفتن و دیدن هیچ چیزی تو بیما ...

ب نظر خودتون حرفتون منطقیه؟ تو بیمارستان امکانات نباشه حتی ماسک؟ خب چطوری اتاق عمل میرن واسه عمل بیمار؟ درسته تو داروخانه ها کم پیدا میشه ولی حرفتون درباره بیمارستان عجیبه 

ب نظر خودتون حرفتون منطقیه؟ تو بیمارستان امکانات نباشه حتی ماسک؟ خب چطوری اتاق عمل میرن واسه عمل بیم ...

ماسک و لباس اتاق عمله با لباس مخصوص افرادی که با  این بیماران در ارتباطن فرق داره

2738

سلام بچه ها راجع به پرتقال و لیمو شیرین  که پرسیده بودین  من الان تو نت خوندم که خوردنشون ضرری نداره ( سازمان بهداشت جهانی گفته قرص ویتامین سی  همون قرصای جوشان    تاثیری ندارن زیاد    پس اونایی که پیدا نکردن  نترسن ) عسل   گردو    تخم کتان هم خوبن     از گوشت ها هم از ماهی  و مرغ استفاده کنید  سعی کنید از گوشت های قرمز استفاده (نکنید )

و اینکه مواد غذایی  مثل گوشت  شیر  تخم مرغ  رو حتما حتما حتما   کامل بپزید به هیچ وجه نیم پز نکنید   مثلا استیک نیم پز   یا تخم مرغ عسلی  یا شیر سرد نخورین 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
اقتصاد چین آمریکا رو ترسونده انقد که دنیا رو تو مشتش گرفته میدونی چه ضربه ای زد به اقتصاد چین  ...

وا چه ربطی به آمریکا داره😐

بعدش اگه اقتصاد چین رو خراب کرده در عوضش الا ماشالله اقتصاد ایران رو خوب برده بالا با گرون فروشی ماسک و الکل و دستکش و...

اندکی انسانم آرزوست...
اقتصاد چین آمریکا رو ترسونده انقد که دنیا رو تو مشتش گرفته میدونی چه ضربه ای زد به اقتصاد چین  ...

همه کشورها پروازهای چین و لغو کردن به جز ایران این الان به امریکا مربوطه؟

خدایا شکرت
2706