2737
2739
عنوان

شیوع یا ....

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 64 پست
گفتم ک یه عده باور نمیکنن چون هنوز آمریکارو ک یه دشمن آشکاره نشناختن . یه دشمن هر لحظه به فکر نابودک ...

اوکی ما یه دشمن بزرگ داریم و سالهاس دارن اینو هر لحظه تو گوشمون میکنن، خوب آقایون فهمیده و متفکر ، رجال سیاسی ایران، چکار کردید برای حفاظت و حمایت ایران و ایرانی؟!!! اونا بد، ما الان کجای دنیا ایستادیم؟!! جز پرچم آتیش زدن و شعار دادن تو این ۴۰ سال چکار کردیم؟!! 

تونستیم یه خودروی کاملا ملی (نه منتاژ) تولید کنیم؟ تونستیم تولیداتی داشته باشیم که مواد اولیه اش ۰ تا ۱۰۰ مال خودمون باشه؟! کجای کاریم آخه  ما. فقط یاد گرفتیم دنبال مقصر باشیم و توی زندگیه شخصیمون هم همینیم! ما دچار خود بزرگ بینی شدیم، از درون پوچ و خالی هستیم.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین دکترا انسان های بسیار جاه طلبی هستن بعضی هاشون... شوهر من میگه چند تا متخصص ریه خیلی خوب برداشت ...

با چشمم دیدم امکانات تو بیمترستان‌نیست پرستارا جیم زدن میترسیدن بگیرن منم بودم جیم میزدم با چشمم تو بیمارستان هاجر تهران دیدم

بنزین الهی خیر نبینی ارزون که نشدی هیییچ کاربری نازنیم هم ترکوندی
با چشمم دیدم امکانات تو بیمترستان‌نیست پرستارا جیم زدن میترسیدن بگیرن منم بودم جیم میزدم با چشمم تو ...

میگن ک خط تولیدشون چند برابر شده ک ماسک و لباس مخصوص

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2728
میگن ک خط تولیدشون چند برابر شده ک ماسک و لباس مخصوص

انشالله ما نریض داریم ب بیمارستان رفت و آمد داریم وضعیت خیلی داغونه پرستار نبود یه سرباز بدبختو گذاشته بودن بالا سر مریضا اونم در میرفت

بنزین الهی خیر نبینی ارزون که نشدی هیییچ کاربری نازنیم هم ترکوندی