2726
عنوان

شیوع یا ....

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 64 پست
ینی میخوای بگی آمریکا مکر کرده نشسته ویروس کر ونا رو ساخته و با برنامه ریزی از چین شروع کرده که برسه ...

در اصل فقط واسه ی چینی ها ساخته اما رواج پیدا کرده

هیچی به ذهنم نرسید  
اقتصاد چین آمریکا رو ترسونده انقد که دنیا رو تو مشتش گرفته میدونی چه ضربه ای زد به اقتصاد چین  ...

تمام متخصصان پزشکی میگن ساخت ویروس دست انسان نیست حالا ما آدمها مختاریم هرجور میخواییم فکر کنیم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این ویروس جهش ژنتیکی پیدا کرده حالا چرا علتش مشخص نیست شمام زیاد به حرف این دکترا اکتفا نکن اینام بر ...

تو طبیعت هم جهش ژنتیکی هست، مثل خیلی از بچه هایی که بدنیا میان و مشکل ژنتیکی دارند منم ترجیح میدهم حرفایه با پایه و اساس علمی رو باور کنم بجا اینکه فکر کنم همه میخوان نقشه بکشن ما رو به کشتن بدن

تمام متخصصان پزشکی میگن ساخت ویروس دست انسان نیست حالا ما آدمها مختاریم هرجور میخواییم فکر کنیم!

من نمیدونستم 

کجا دیدین کدوم پزشکا منم برم ببینم

بنزین الهی خیر نبینی ارزون که نشدی هیییچ کاربری نازنیم هم ترکوندی
2728
احمق اونیه که گذاشت خیلی راحت این ویروس بیاد کشور و شایع بشه احمق اونیه که میگه ماسک تاثیری نداره اح ...

دقیقا خود امریکا بیشتر ضربه خورده چون تمام مواد اولیه تمتمی کارخانجاتش از چین هستش و اینکه برخلاف بقیه کشورها این ویروس تموم شه چینبا شبا هم کار میکنن تا خودشونو به اقتصاد دنیا برسونن امریکا 180نیلیون جمعیت داره در مقابل سخت کوشی نزدبک به ا میلیارد و نیم جمعیت چین حرفی برای گفتن نداره

بله درست میگی اینم یه طرف  قضیه اس

میگن چند تا از دکترای چینی که دنبال منشاش بودن ناپدید شدن و چند تاشون بر اثر این مریضی مردن

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍
دقیقا خود امریکا بیشتر ضربه خورده چون تمام مواد اولیه تمتمی کارخانجاتش از چین هستش و اینکه برخلاف بق ...

درسته اینم یه طرفه ماجراست

تو طبیعت هم جهش ژنتیکی هست، مثل خیلی از بچه هایی که بدنیا میان و مشکل ژنتیکی دارند منم ترجیح میدهم ح ...

بله تو طبیعتم هست این حرف شمام درسته 

درسته اینم یه طرفه ماجراست

همه فیلمایی که میسازن یه طرفش خودشونو قهرمان نشون میدن ولی عملا نمیتونن این کارهارو هم بکنن خودشونم میدونن نمیتونن اقتصاد چین رو فلج کننن امریکاییها اگه تعطیلات اخر هفته نداشته باشن افسرده میشن ولی چینیها از بدو تولد با مادراشون تو فروشگاها مشغول کارن یا یاد بگیرن که باید یه عمر بدوون

ینی میخوای بگی آمریکا مکر کرده نشسته ویروس کر ونا رو ساخته و با برنامه ریزی از چین شروع کرده که برسه ...

ن عزیزم ساخته ک اقتصاد چین رو فلج کنه و خاورمیانه رو درگیر کنه... ب مین سادگی کسی از چین دیگه خلال دندون هم نمیخره

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
بجا اینکه برنامه حرفایی رو که چندتا آدمی بیسواد میزنن رو باور کنن که اونا نه مدرکی دارن نه علم و تخص ...

شما ب حرف دکترا اکتفا نکن اونام حرفایی میزنن ک ب نفع خودشونه

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
ن عزیزم ساخته ک اقتصاد چین رو فلج کنه و خاورمیانه رو درگیر کنه... ب مین سادگی کسی از چین دیگه خلال د ...

چه حرفایی واقعا چو افتاده بین مردم اقتصاد چین فلج نمیشه با یه بیماری همه دنیا کارخانه هاشون الان لنگ چینه

شما ب حرف دکترا اکتفا نکن اونام حرفایی میزنن ک ب نفع خودشونه

من فکرنمیکنم همه نقشه کشیدن مارو نابود کنن، حرفایه علمی رو گوش میدم، آخه یه دکتری که خیلی حرفه ای و کاربلده چرا باید نفعش این پنهان کاریها باشه؟ 

2706