2737
2739
عنوان

لعنت لعنت لعنت آخ کاش میشد آتیشش بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6854 بازدید | 162 پست

من پسرم.هر روز خدا ساعت 6.5یا نهایتا 7بیداره

پی پی داره خب 

بعد منم پا می شم می شورم .صبحانه می دم ده و نیم یازده یه چرتی می زنه 

من نهارم و سر و سامون می دم .کار می کنم و....

اگه آمادگی ندارید بچه دار نشید لطفا 

بچه همش زحمت هست 

زنده باشن الهیییی

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

لایک لطفا

۱۳۹۹/۳/۲۵فهمیدم باردارم و بی بی چکم مثبت شد الهی قسمت همه منتظرا خاله ها دعاکنید بچه من صحیح و سالم بیاد بغلم خدایا شکرت ک لایقم دونستی خدایا مواظب هدیت هستم  حتی بیشتر از جوووونم خدا جونم مررررسی واسه اینک همه چی خوب پیش بره میشه ی صلوات مهمونم کنید حاجت رواشید❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم داره  اسی رو هم میزنه 😂

خدا بگم چیکارت کنه خندم گرفت😂😂😂

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
2728
پسر منم.چند شبه اصلا نخوابیده منم روی سرشم هفته پیش از ساعت 4الکی گریه کرد تا 6.5 بخدا فقط واسش ق ...

واقعا واسم سواله چرا بعضی وقتا الکی گریه میکنن دخترم بعضی وقتا خودشو میکشه از گریه راهی نمونده که امتحان نکرده باشم واسه اروم کردنش ۴ سالش هم هست وقتی گریه میکنه نی نی ۴ ماهمم گریه میکنه باهاش 

غرور من امپراتوری کبیر است که برای هیچکس سقوط نخواهد کرد

حیوون

این نه تنها مادر نیست، انسانم نیست

من سر بچه اولم اینقدر سختی کشیدم،الرژی شدید داشت، غذام شده بود برنج، سیب مینی، مرغ، حتی هیچ قرص مکملی نمیتونستم بخورم، اذیتش میکرد، لبنیات، میوه هیچی نمتونستم بخورم، حتی نون

در طول 24 ساعت نهایتا 4 ساعت اونم پراکنده میخوابیدم، اینقدر رو پام گذاشتم دچار فیستول شدم رفتم اتاق عمل، اینقدر بغلش کردم رباط دستم کشیده شد، دستم یک ماه تو گچ بود

ولی اینجوری نکردم هیچ وقت

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2740
واقعا واسم سواله چرا بعضی وقتا الکی گریه میکنن دخترم بعضی وقتا خودشو میکشه از گریه راهی نمونده که ام ...

اخی عزیزم

چه بامزه

فقط شوهرم بهش گفت لالا کن همین

یعنی توی دلش مونده بود

به حرف شوهرم حساسه

اینا بلا هستن

واسه جلب توجه هم هست

چون شب بعدش بهونه گرفت

گفتم لالا کن

گفت نه گریه میکنما😩😩😩

گفتم وااای شده عادت واسش

منم گفتم بشین کریه کن

خودش اومد گرفت خوابید😅😅

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
نامادریشه حتمن_یک مادر اصلن یک زن یک حییون با بچش اینکارونمیتونه بکنه

چ ربطی داره😑

منم مامان خونی خودم همین کارا رو باهام میکرد طبق گفته ها بعد از فوت بابامم ۵ سالم بود داداشم ۲ سالش، ول کرد رفت، ما رو ب ت خ م شم نگرفت

مادری کردن و مادر بودن ب خون نیست

گاهی طرف نامادریه ولی بچه رو روی چشماش بزرگ میکنه گاهی ام طرف میشه یکی مثل مامان بی وجدان من😐 

برای سلامتی تو دلیم ی لبخند بزنین لطفا😊😍😘سلامت اومد بغلم شکر خدا🥰

منو لایک کنید بیام بخونم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
چ ربطی داره😑 منم مامان خونی خودم همین کارا رو باهام میکرد طبق گفته ها بعد از فوت بابامم ۵ سالم بود ...

عزیزم اون ول کرده رفته این داره شکنجه میده_منظورم اینکه یک مادرنمیتونه انقدر بی وجدان باشه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
چ ربطی داره😑 منم مامان خونی خودم همین کارا رو باهام میکرد طبق گفته ها بعد از فوت بابامم ۵ سالم بود ...

افرین، همینطوره، من چند وقت پیش یکی از دوستان زایمان کرد یهویی، خانواده ش نبودن اینجا، من رفتن همراهش بیمارستان، خانم کناریش باردار بود، انقباض داشت بستریش کرده بودن، همه ش دلش پی اون یکی بچه ش بود که خونه بود، هی زنگ میزد به شوهرش، به مادرش سفارش اون بچه رو میکرد، هی از غصه اون چشماش پر اشک میشد

اخرش فهمیدیم اصلا بچه خودش نیست، بچه همسرش از خانم اولش

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐