2737
2739
عنوان

مشهد یا

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 26 پست

ولی مشهد خلوت تر شده نسب ب قبل

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
اینو راست گفته حداقل یه تدبیری کنند مردم بلند نشن راه بیافتن مسافرت والا  قبلش بیان فرهنگ ...

کسی که جونش واسش اهمیت نداره فرهنگ سازی روش جواب نمیده باید زور بالا سرش باشه مثلا هرکی بره مسافرت باید جریمه ی سنگین بده این جور چیزا 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی نیشابور که پریشب یک فوتی بر اثر همین ویروس داشتیم.توی مشهد هم حداقل چهارده مورد تا پریشب بستری شدن.هنوز فوتی اعلام نکردن.بدبختی اینه امار مشهد رو رو نمیکنن و با این تعطیلی باز تهرانیا میپرن میان مشهد برای فرار ازویروس

2728
آره واقعا خداکنه راهای منتهی به شمالو ببندن چون مردم بی فکر کم نیستن

دیشب تو شبکه استانی ما نماینده علوم پزشکی میگفت فقط به اندازه سه میلیون مازندرانی برای ما بیمارستان ماسک موادشوینده ولابد دارو در نظر گرفته شده مسافرا خواهشا نیان چون وازرت بهداشت بخاطر مسافرا برای ما هیچ امکاناتی در نظر نگرفته واگه اپیدمی بشه باعث محروم شدن مردم استان از حقشون میشه میگفت ما حتی کیت ازمایشگاهی هم نداریم ازمایش ها باید بره تهران و برگرده

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی
ولی مشهد خلوت تر شده نسب ب قبل

نه بابا همین دیشب برای رسوندن خواهرم رفتم بیمارستان امام رضا محل کارش.از وکیل اباد احمد اباد و تا امام رضا کلی جمعیت و ترافیک بود.مردم احمق حتی رستوران و کافی شاپ بودن.

نه بابا همین دیشب برای رسوندن خواهرم رفتم بیمارستان امام رضا محل کارش.از وکیل اباد احمد اباد و تا ام ...

فقر فرهنگی بیداد میکنه بخدا.حالا اگه خدایی نکرده طوری بشه همین ادما چنان صحبت میکنن و تحلیل میکنن فکر میکنی فرهنگ و تمدن رو از رو اینا نسخه برداری کردن

دوستان گلم لطفا برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید.ممنون
نه بابا همین دیشب برای رسوندن خواهرم رفتم بیمارستان امام رضا محل کارش.از وکیل اباد احمد اباد و تا ام ...

خواهر شمام پرستاره؟

شوهرم نزدیک حرمه مغازه اش خیلی خلوت شده مردم نمیان مسافرت

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2738
راست میگه بدبخت من مازندرانیم شهرکهای کنار خونمون اکثرا امدن واقعا بعضی ها عقل ندارن انگار 

به نظر منم درست میگه....خب الان خود شمالی ها هم کلی مشکلات اب و هوایی هم دارن...دیگه یه سری چیزای دیگم اضافه میشه واقعا که😐

ان شالله هر چه زودتر این  بیماری از کشور خارج بشه...همه به آرامش برسن..الهی امین.

درست میشه دایی  
توی نیشابور که پریشب یک فوتی بر اثر همین ویروس داشتیم.توی مشهد هم حداقل چهارده مورد تا پریشب بستری ش ...

آخه رو نمیکنن ک همه بیان مشهد کل مشهد هم بگیرن😒😒

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

خداکنه همه بشینن خونه هاشون 😣😣 تعطیلات عید مشهد شلوغ نشه

شوهرم اشپزه میگه چندتا هتل سفارش غذاشون کنسل کردن 

دیشب از مجبوری از خونه رفتم بیرون دخترم بردم دکتر یکم خیابونا خلوتر شده بود ولی بازم تو ترافیک موندیم

دخترم😗 تو شیرین ترین تکرار هر روز منی🤗