2733
2734
عنوان

مشهد یا

457 بازدید | 26 پست

راسته قراره مدارس و دانشگاه های مشهد تا عید تعطیل شه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

شده خبر نداری

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سلام هنوز رئیس جمهور تصویب نکرده 

گفتن امروز در هیئات وزیران باید خود رئیس جمهور اجازه بده

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
سلام هنوز رئیس جمهور تصویب نکرده  گفتن امروز در هیئات وزیران باید خود رئیس جمهور اجازه بده

اجازه میده ارواح سرش مگه اینکه بگه  خبرنداشتم کر و نا اومده و مردم دارن میمیرن  

یه لحظه فکر کن مال تو باشم   ..اروم باش...میگم اروم باش..گفتم فک کن فقط..یکی زنگ بزنه به اورژانس..نفس بکش لعنتی..بیا اینم مرد  

تصویب بشه خدا به ما شمالیا رحم کنه ما چوب دوسر سوزیم یه طرف تعطیل بشه همه میریزن اینجا نشه میترسیم بچه هامون بفرستیم بیرون خدایا

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی
2738
اجازه میده ارواح سرش مگه اینکه بگه  خبرنداشتم کر و نا اومده و مردم دارن میمیرن    

والا 

میگه منم از امروز خبر شدم   

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
نمیدونم.ولی دیشب حریرچی میگفت اگه بنا باشه با تعطیلی مدارس ملت برن شمال .نباید تعطیل کنید😶

اره والا راهاروباید ببندن الان که دارم فکر میکنم از همچین مردم بی فکری همچین مسئولین بی فکرتر درمیاد

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
نمیدونم.ولی دیشب حریرچی میگفت اگه بنا باشه با تعطیلی مدارس ملت برن شمال .نباید تعطیل کنید😶

راست میگه بدبخت من مازندرانیم شهرکهای کنار خونمون اکثرا امدن واقعا بعضی ها عقل ندارن انگار 

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی

اره خواهرم دانشجویه تو کانال دانشگاش گذاشتن

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
تصویب بشه خدا به ما شمالیا رحم کنه ما چوب دوسر سوزیم یه طرف تعطیل بشه همه میریزن اینجا نشه میترسیم ب ...

آره واقعا خداکنه راهای منتهی به شمالو ببندن چون مردم بی فکر کم نیستن

اینو راست گفته

حداقل یه تدبیری کنند مردم بلند نشن راه بیافتن مسافرت والا 

قبلش بیان فرهنگ سازی بکنند ومردم و توجیه کنند که این تعطیلی برای مسافرت نیست برای ازبین بردن زمینه گسترش ویروس هست

اینو راست میگن خدایی چقدر بی مسئولیتیم اخه خالم مدرسه بچشو تعطیل کردن دست بچشو گرفته رفته بازیار خریده عید تازه میگه کی شه این شایعه ها تموم بشه حداقل بریم مسافرت تو این تعطیلات واجبه واقعا؟

یه لحظه فکر کن مال تو باشم   ..اروم باش...میگم اروم باش..گفتم فک کن فقط..یکی زنگ بزنه به اورژانس..نفس بکش لعنتی..بیا اینم مرد  
2706