2737
2734
عنوان

دوس پسر سابقم

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 153 پست
منم قرار بود برا اخرین بار برم کارمو انجام بدم و دیگه نرم پیشش  و مریضی من باعث شد نرم ولی ک ...

اولاش خیلی گریه میکردم

الانم گاهی بهش فکر میکنم و بغضم میگیره

درست میگی.....باید فراموش کنیم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اینجا بیشتر بهت توهین میکنند تا راهنمایی ...

اون آقا هم بهت توهین کرد..به احترام خودت بندازش سطل آشغال..ارزش یه لحظه وقت تلف کردن رو ندارن این جور مردا..اززخدا بخواه کمکت کنه از زندگیت و ذهنت سریع حذف بشه ، خودتم تلاش کن

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
2728
مگه عشق ب سن و ساله اخه 😢 بخدا عاشقشم لعنت بهش سر نمازام دعاش میکنم خدا ازش نگذره باهام بازی کرد ه ...

نمیدونم چی بگم،استارتر

زمان میبره تا خوب شی

همین...

نازدونه ی من🌸🌿

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
اولاش خیلی گریه میکردم الانم گاهی بهش فکر میکنم و بغضم میگیره درست میگی.....باید فراموش کنیم

آره شیرینم

رهاش کن بره

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
2738
حالم از همچین دخترایی بهم میخوره زندگی منم با همین چرت و پرت سرد شده خدا هلاکتون کنه انشالله

چرا نفرین میکنی عجب مگه من زندگی تورو خراب کردم یکم فرهنگ 

من خیلی اعصاب دارم برین ب اعصابم 
2706