2737
2734
عنوان

دوس پسر سابقم

2038 بازدید | 153 پست

سلام 😢

من ۳ سال با یکی بودم رفت نامزد کرد با وجود اینکه نامزد بود با منم بود و منم خبر نداشتم تا اینکه ته توشو در اوردم دیدم نامزده 

گفتم گمشو از زندگیم 

میگه بم وقت بده پشیمونم میخوام ترو بگیرم طلاقش میدم بدون تو نمیتونم 

ب هیچ عنوان از زندگیم نمیره 

تهدیدشم کردم شماره خانومشم دارم بنظرتون عکس چتارو بفرسم برا خانومش؟؟

من عاشقشمممممم دوسش دارم بخدا😭😭😭😭

من خیلی اعصاب دارم برین ب اعصابم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چهارروز دیه هم یکی میاد تو زندگی تو پشت سرت میگه من عاشق شوهرشممم عاشق...بعد ببین خوشت میاد ..

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝

بیچاره خانومش..‌.

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

نه نفرست براش برگ برندت الان همین چتاس بفرستی راهو برای انتقامش باز میزاری فقط از همه جا بلاکش کن نزار باهات ارتباط داشته باشه بر فرض ک سر حرفشم بمونه دو روز دیگ بدون یکی دیگ نمیتونه و تورو طلاق میده

چهارروز دیه هم یکی میاد تو زندگی تو پشت سرت میگه من عاشق شوهرشممم عاشق...بعد ببین خوشت میاد ..

خو چرا از زندگیم نمیره؟؟؟؟؟

ب من چ گفتم برو برات شر درست میکنم 

من خیلی اعصاب دارم برین ب اعصابم 
2738

توروخدا  کنارش  بزار  اون خانم  بییشتر  از  شما  دوست داره  که  نامزدش  شده و  بالعکس

زندگی  کس  دیگه  رو  خراب  نکنین

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
2706