2737
2734
عنوان

ترسوها و باردار ها نیان لطفا .جدی میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 27 پست
منم یه بار اینطوری شدم خوابیده بودم پتو هم کشیده بودم رو سرم یهو حس کردم یکی اسممو صدا کرد و یه انگش ...

چقدر ترسناک

من بودم سکته میکردم

میدونی چرا زیاد نترسیدم ؟چون ظهر بود خونه مون هم شلوغه

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
واقعا خدا این اجازه رو بهش میده؟!

اخر الزمان اجنه راحت میان تو زندگی آدما...من خودمم مدتی درگیرشون بودم 😬 قران بذار تو اتاقت جایی ک میخوابی..هر روز سوره جن رو بخونی دیگه هیچوقت ازاین اتفاقا برات نمیفته

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله

منم تو دوران مدرسه اینجوری شده بودم بعد یه مدت فراموش کردم 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2731
اخر الزمان اجنه راحت میان تو زندگی آدما...من خودمم مدتی درگیرشون بودم 😬 قران بذار تو اتاقت جایی ک م ...

وای خدا نکنه

ترسیدم😥

😐 میگم کاملا حسش کردم .حتی  سر جام ایستادم

بابای من یه مدت مریضی داشت داروهایی که میخورد شدیدا توهم زا بود وقتی میرفت دستشویی هی با یکی دعوا میکرد میگفت بیا پایین بیا پایین توهم میزد یکی نشسته رو کمرش یعنی میخوام بگم این که میگی کاملا حسش کردی هم میتونه توهمت باشه

بهدا الان دستشويي دارم نميتونم برم از ترس خدايي چرا الان تاپيك زدين😂😑

ببخشید⁦❤️⁩

خو من گفتم که ترسناکه

2738
بابای من یه مدت مریضی داشت داروهایی که میخورد شدیدا توهم زا بود وقتی میرفت دستشویی هی با یکی دعوا می ...

می‌دونم چی میگی⁦❤️⁩

ولی من سالمم .هیچ داروی مصرف نمیکنم

منظور وهدف خاصی ندارم اصلا برام پیش نیومده بود...

کمرت نبض زده یا عضله هات بودن 

خواهشا دیگه هرچیزی رو اینقدر به این چیزا ربطش ندین دیگه

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
کمرت نبض زده یا عضله هات بودن  خواهشا دیگه هرچیزی رو اینقدر به این چیزا ربطش ندین دیگه

شاید....

درسته...اعصابم خردشد از بس فکر کردم

حالت تو اون دوران چطوری بود؟

والا واسه مدرسه خواب مونده بودم بیشتر خوشحال بودم که بیدارم کرده 

۷ونیم بود فکر کردم مادرمه باانگشتشو فرو میکنه رو کمرم بلند شدم اما برنگشتم خلاصه گذشت از مدرسه برگشتم ازش پرسیدم گفت من خواب موندم چی داری میگی بعدش ترس افتاد به جونم یه ماه اینا بعد یادم رفت 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
شاید.... درسته...اعصابم خردشد از بس فکر کردم

بیخیال بابا اگ بخوای زیادی به این چیزا گیر بدی که نمیتونی زندگی کنی،مثلا هرچیزی رو که نباید سریع ربط دادبه اینا

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!