2703
2553

سلام

امروز یه اتفاق عجیبی برام افتاد(نترسیدم ولی برام عجیبه فکرمو مشغول کرده)

من از درون خیلی تنهام .بیشتر هم تو اتاقم هستم .اهنگ میزارم وقدم میزنم .دور اتاق قدم میزنم (کار همیشگیمه!این عادتمه. به نظرم هم یه نوع ورزشه)

امروز ظهر هم طبق معمول داشتم قدم میزدم (اینم بگم خداروشکر از نظر سلامت روحی و روانی خوبم وهیچ سابقه افسرده گی خاصی نداشتم!سابقه توهم وخیال ..هم ندارم سابقه همچین اتفاقی هم نداشتم)یهو احساس کردم(کاملا حسش کردم) یکی با انگشتش کمرمو میزنه.مثل این میمونه که یکی  انگشتشو تو کمرم فرو کرد.

خیلی فکرم درگیره 

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

شاید جن اومده تو اتاقت

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷
ناموسا چرا برا این چیزا اینموقع یادتون میوفته تاپیک بزنین🤔🤔🤔

منظور وهدف خاصی ندارم

اصلا برام پیش نیومده بود...

2714
آهنگ شیاطینو جذب میکنه. 

هیچی دیگه

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
سابقه توهم نداشتی تا ب الان ولی از الان سابقت شروع شد عزیزم😁

😐

میگم کاملا حسش کردم .حتی  سر جام ایستادم

2706