2737
2734
عنوان

اینکه میگن هواگرم بشه روویروس تاثیرداره فروکش میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3235 بازدید | 186 پست
مردم‌چین شعور دارن پانمیشن برن مسافرت و اینور اونور،تو خونه های خودشون قرنطینه بودن‌حتی الامکان نشست ...

امشب یک کلیپ دئدم از شعور مردم چین که آب دهانشونو تو اسانسور میریختن رو دکمه ها یا تو فروشکاه رو اجناس یا خیابون از پشت میریختن رو طرف جلویی کع اونها هم مبتلا بشن😁

من فقط به فکرشوهرمم خودمون فقط خونه ایم

شوهر من اصلا رعایت نمیکنه....از بیرون میاد میگم دستاتو بشور هی لج میکنه که چیزی نیست و الکی میترسی آخرشم دعوا میشه  مسافر کشی هم میره همه نوع آدم سوار ماشینش میشن پولای آلوده و.......چی بگم خدا همه رو از شر این بلا حفظ کنه

خدا جونم🙄یه روز بابامو قرض بده....خیلی پشتم خالیه😭😭😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردم‌چین شعور دارن پانمیشن برن مسافرت و اینور اونور،تو خونه های خودشون قرنطینه بودن‌حتی الامکان نشست ...

بیچاره شمالی ها تا دوروز تعطیل شد همه پا شدن رفتن شمال😥🤔🤔

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍
2728
والاگفتن توبیمارستان طالقانی چندنفرعراقی کروناگرفتن بسترین بعدفهمیدیم خالی بندی بوده اون خالی بندهم ...

طالقانی چی داره که کرونایی بره توش دیگه مردش هم پیدا نمیشه 😂

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
https://fa.m.wikipedia.org/wiki/شیوع_کروناویروس_در_ایران اینم من الان خوندم راست ماجراتقریباگفته ش ...

😶😶😶😶😶واای خداااا

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

ک ر و ن ا جون مادرت تو دیگه بیخیال ما شو این دولت خودش حساب مارو رسیده شما دیگه کوتاه بیاد پراید شده ۷۰ تومن تو دیگه چی میگی یه لقمه نون خشک داریم میخوریم تو دیگه کفتش نکن اصلااا ایران با این همه کشته دادان چجوری دلت امده بیای ایرا ن هااااااااا

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
2738
شوهر من اصلا رعایت نمیکنه....از بیرون میاد میگم دستاتو بشور هی لج میکنه که چیزی نیست و الکی میترسی آ ...

ایت الکرسی براش بخون منم نگران شوهرم هستم

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍
عه پس میگن ارومیه 12نفر مردن

نه شایعست من ارومیه وشوهرم تبریزی موردنداشتیم فعلاهمسایمونم دکتره خبرارومیرسونه 

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
تو بیمارستان کار نمیکنه نماینده اداره شون بوده تو جلسه من قصد ندارم اوضاع رو فلاکت بار نشون بدم من خ ...

هممون میدونیم این یه ویروس خطرناکه ولی با گفتن اینکه همه میمیرن همه گرفتن این ویروس از بین نمیره چی به دستمون میاد بعضیا واقعا خیلی میترسن با شنیدن یا خوندن این حرفا استرس میگیرن شاید اصلا این بیماری رو نگیرن ولی این استرس از پا درشون بیاره منم میدونم تعداد مبتلایان بیشتر از این تعداده که تو تلوزیون میگن ولی میتونیم همدیگر رو دلداری بدیم نه اینکه فقط همدیگر رو بترسونیم

پسرم ازصلح دل دردداره واستفراغ میکنه بنظرتون ربطی به این بیماری نداره؟سه سالشه

نه انشاللا که چیزی نیست به خدا توکل کن عزیزم

پسرم ازصلح دل دردداره واستفراغ میکنه بنظرتون ربطی به این بیماری نداره؟سه سالشه

نه عزیزم پسرمنم دل دردواسهال گرفته نگرانم کردی که😥😥😥

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2706