2737
2734
عنوان

نامزدِ عجیب !

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

yasamannghd

یاسمن جان آخه آدما وقتی یه رابطه جدید شروع میکنن معمولا شوق دارن براشون جالبه ، واسه همین برای طرف استوری میذارن . ولی نامزد من بیشتر استوریاش آهنگای رپ غمگین و شکست عشقیه . این نشونه ی چیا میتونه باشه ‌‌‌‌

خخخخ‌‌ چجوری ب خودت شک نمیکنی؟ حالا ببین به اهنگ گوش کردنش گیر میدی،به چه چیزای دیگه ای که گیر نمیدی!!!!

عزیزم یکم سیاست داشته باش حتی اگه اینجوریم باشه که تو میگی اصلا نباید نامزدت رو ب یاد گذشتش بندازی خیلی تو تنگنا قرارش نده بزار پیشت احساس راحتی داشته باشه کاری کن که نامزدت رو عاشق خودت کنی...با این کارا مردا دلزده میشن ....این تجربه زندگیه منه

سلام من بارداری پرخطری داشتم و سرکلاژ شدم اگه سؤالی داشتین خوشحال میشم ک بتونم بهتون کمک کنم چون خودم خییییییلی عذاب کشیدم  
2728
خخخخ‌‌ چجوری ب خودت شک نمیکنی؟ حالا ببین به اهنگ گوش کردنش گیر میدی،به چه چیزای دیگه ای که گیر نمیدی ...

من خیلی حساس و بی صبرم  اصلا طاقت ندارم ببینم که نفر اول زندگیش نیستم . نمیتونم ببینم عاشق من نباشه و فقط دوستم داشته باشه . از اینم میترسم که هرگز عاشقم نشه چون شنیدم بعضی خانما میگفتن شوهرشون هرگز از گذشته اش بیرون نیومده ..

سلام عزیزم نگران نباش چون شوهر منم ک قبلنا دوران رفاقتمون همین اهنگارو گوش میداد منم همین حرفای تورو بهش میزدم.الانم ک ازدواج کردیم بازم گوش میده علاقه شدید دارن بعضی مردا ب این اهنگای چرتوپرت نمیدونم چرا

2738
نامزدتونمیدونم‌اما منم نه عشق قبلی داشتم ونه شکست عشقی خوردم اما اهنگای غمگین وملایمودوست دارم 

نمیدونم مجرد هستید یا در رابطه و یا تعهد هستید . اگر تعهد یا در رابطه هستید شما هم مثل نامزد من مثلا فقط استوری غمگین میذارید ؟ حالا میگم سلیقشه خب درست ولی چرا این مدت اصلا یکبار یکی از اون آهنگا عاشقانه نیست و برای من نیست ؟

آدم ها همیشه باگوش دادن به آهنگ های غمگین وقتی عشق دارن یا خانوم زندگی نشون میدن دلشون یه جا بدجور ش ...

منم دقیقا همین حدس رو میزنم . فقط نمیدونم چرا به شدت انکار میکنه و زیربار نمیره . وقتی هم میگم جدا بشیم جدا نمیشه

ببخشید ولی هرکی نتونه شوهرشو عاشق خودش کنه یا خوله یا گیجه یا دیونه...هنوز شما نامزدی !!!توی زندگی مشترک بعضی وقتا صبر ایوب لازمه گلم...باید اول تو عاشقش بشی...ولی ن اینکه کلا خودت رو مایه بزاری...وقتی باهات نامزد کرده و بهت بگه دوست دارم مطمئن باش تو رو واسه مامان بچه هاش انتخاب کرده چون لایق دونسته

سلام من بارداری پرخطری داشتم و سرکلاژ شدم اگه سؤالی داشتین خوشحال میشم ک بتونم بهتون کمک کنم چون خودم خییییییلی عذاب کشیدم  
نمیدونم مجرد هستید یا در رابطه و یا تعهد هستید . اگر تعهد یا در رابطه هستید شما هم مثل نامزد من مثلا ...

من مجردم وکلاً از اهنگای شلوغ وپرسروصدابدم میادطرفدارآهنگای غمگین وملایمم. اماخب شایدم حق باشما باشه 

سنتی باهم آشناشدین؟؟

من مجردم وکلاً از اهنگای شلوغ وپرسروصدابدم میادطرفدارآهنگای غمگین وملایمم. اماخب شایدم حق باشما باشه ...

نه عزیزم سُنتی آشنا نشدیم . توی یک پروژه ی کاری آشنا شدیم و دوست شدیم

نه عزیزم سُنتی آشنا نشدیم . توی یک پروژه ی کاری آشنا شدیم و دوست شدیم

نتشکاهم رفته بود؟ من ۲ ساعت نداشتم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706