2737
2734
عنوان

نامزدِ عجیب !

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 56 پست
منم شوهرم تو ماشين ميذاره هميشه بهش ميگم اين اهنگا ديگ الان مناسب نيست ميگه ياد بچگيام موفتم اخه خيل ...

ما ۷ یا هشت یا ۹ ماه هست که هم رو میشناسیم و ۵ ماهه که نامزدیم . 

ما ۷ یا هشت یا ۹ ماه هست که هم رو میشناسیم و ۵ ماهه که نامزدیم . 

ما دوماهه عروسي كرديم عزيزم اگ چيزي بود تاالان فهميده بودي

اسمم كبري نيييييس😅اينجا مثل كارنامه اعماله هرچي مينويسي پاك نميشه😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم ❤ من خیلی استوری عاشقانه براش گذاشتم ولی تا الان انگار فایده نداشت ... یه وقتا هم چند دقی ...

عزیزم اینطور فکر نکن .بعد ازدواجتون میفهمی ک مهمترینی براش. اگ اینطور ک خودت میگی دلسوزو خوبی مطمئن باش یجا میفهمه ک چ جواهری داره و قدرتو بهتر میدونه 

نه بابا حساس نباش پسرا کلا مدلشونه با دیس لاو حال میکنن. حالا اگر این آهنگا اذیتت میکنه ازش خواهش ک ...

آره دوست خوبم ولی آیا اونام مثل نامزدِ من اصلا استوری عاشقانه نمیذارن اگه یه نامزدِ جدید داشته باشن ؟!

2728
عزیزم اینطور فکر نکن .بعد ازدواجتون میفهمی ک مهمترینی براش. اگ اینطور ک خودت میگی دلسوزو خوبی مطمئن ...

مرسی مهربون خوش قلب ❤ واقعا نمیدونم چجوری تشکر کنم ... فرمایشتوت درسته ولی آخه خیلی میترسم که عاشقم نشه ‌. همش با خودم میگم ۵ ماهه با همیم مگه زمان کمی بود ۵ ماه برای عاشق شدن ؟ میگم اگه میخواست عاشقم بشه توی این ۵ ماه نمیشد ؟

آدم ها همیشه باگوش دادن به آهنگ های غمگین وقتی عشق دارن یا خانوم زندگی نشون میدن دلشون یه جا بدجور ش ...

منم همین حسو دارم ... بهشم همینارو میگم هربار ولی هرکای میکنم باز اینو انکار میکنه و میگه نه اینجوری نیست استوریام بی منظوره و ....

آره دوست خوبم ولی آیا اونام مثل نامزدِ من اصلا استوری عاشقانه نمیذارن اگه یه نامزدِ جدید داشته باشن ...

نمی دونم

به خدا دخترم مانیا هستم😭 همه مانی صدامیکنن منم یه غلطی کردم اینجا زدم مانی 😖
مرسی مهربون خوش قلب ❤ واقعا نمیدونم چجوری تشکر کنم ... فرمایشتوت درسته ولی آخه خیلی میترسم که عاشقم ...

من الان ۶ساله ازدواج کردم باز ب شوهرم میگم عاشقم نیستی درحالیکه ک میگه هستم . زنا همیشه ی شکی تو دلشونه . ولی عزیزم شکت بی مورده فقط داری خودتو اذیت میکنی . مردا تو ابراز احساسات سردن . منم دوستدارم شوهرم چنین استوری ها بذاره ولی نمیذاره ولی با کارای دیگش دوست داشتنشو ثابت مبکنه بااین حال باز فکر میکنم دوستم نداره😁😁😁

2740
آدم ها همیشه باگوش دادن به آهنگ های غمگین وقتی عشق دارن یا خانوم زندگی نشون میدن دلشون یه جا بدجور ش ...

منم همین حسو دارم ... بهشم همینارو میگم هربار ولی هرکای میکنم باز اینو انکار میکنه و میگه نه اینجوری نیست استوریام بی منظوره و ....

اویزونش نباش مدام پیام نده مدام نچسب بهش

همین الان توی جر و بحثمون از این موضوع استفاده کرد ! آخه من از حرص و غصه اش حالم بد شد رفتم زیر دستگاه اکسیژن ، بعد دید عکسمو ولی فقط خیلی معمولی گفت کدوم بیمارستانی و دلم تنگ شده و یه سری حرفای بی ربط ... من خوابم برده بود جواب ندادم . اونم دیگه تا شب نه پیامی نه زنگی ! بهش گفتم دست پیش گرفت پس نیفته . اینجوری که برگشت گفت خودت مگه حال من مهمه برات دیر جواب میدی و ....

سلام بچه ها يه خاستگاردارم شناسنامش المثني است ميگه شناسنامشو گم كرده بنظرتون راست ميگه؟؟؟ 

برو ثبت احوال بپرس .من شوهرم قبل از من زن داشته طلاق داده اما من بعد عقد فهمیدم .حتما تحقیق کنین