2726
عنوان

نامزدِ عجیب !

732 بازدید | 56 پست

نامزدِ من گاهی استوری هایی از آهنگایی که توی ماشینش گوش میده میذاره و تقریبا۹۹ درصد و نیمِ اون آهنگا موضوعشون شکست عشقی و غمگینه ! اون آهنگارو با خودم هم که هست میذاره . بهش میگم استوریا و آهنگات چرا همش موضوعش اینه ؟! چرا هیچوقت استوری یا آهنگ عاشقانه ای برای من و رابطه مون نمیذاری؟! پس عشقِ قدیمی داری و اینارو برای اون میذاری و هنوز با عشق اون زندگی میکنی ! وگرنه چه دلیلی داره آدمی که یک رابطه ی جدید رو شروع کرده همش آهنگای شکست عشقی بذاره ؟! پس این یعنی من جامو توی زندگیت و قلبت پیدا نکردم ! اونم همش انکار میکنه میگه ربطی نداره این آهنگا قشنگن و دوستشون دارم! میگه عشق قدیمی ندارم ! شما باشید باور میکنید ؟ کارم همش هر روز بحث و دعواست . به همه  کاراش مشکوک میشم . خیلی وقتام چند دقیقه دیر جوابمو میده بعد میفهمم داشته بازی میکرده یا استوری میدیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آدم ها همیشه باگوش دادن به آهنگ های غمگین وقتی عشق دارن یا خانوم زندگی نشون میدن دلشون یه جا بدجور شکسته و اون دل هنوز به خودش نیومده متاسفم اسی عزیز اما همسرتون جسمش فقط پیش شماست

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2706