2737
2739
عنوان

پشیمونم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی اینترنت نیست دانلود کنم فدات؟

نمی دونم 

شاید نوشته هاش تکی باشه 

همین را سرچ کن یک روز مانده به پایان جهان 

شاید باشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2728
اگه درست زندگی کرده باشی وحق الناسی گردنت نباشه به کسی بدی نکرده باشی دوروز ک خیلیه ی دقیقه دیگم بگن ...

عزیزم تا جایی که میدونم کسی رو ناراحت نکردم و حق الناس به گردنم نیست

2740
عزیزم تا جایی که میدونم کسی رو ناراحت نکردم و حق الناس به گردنم نیست

کاربر اقا هستم ولی عمر دست خداست هرچی بیشتر ب یاد اخرت ومرگ باشی عمرت زیادتر میشه 

در انتظارآمدن کسی ک میدانی نمی آید،حماقت نیست،عشق است

تنهاچیزی که فقطو قطعااین دنیامهمه خداهستو اعمال خوب بخاطرش متاسفانه به هرچیی اهمیت میدیم جز خداواخرت...اگر چشممون بازشه لحظه ای رو هدرنمیدیم وقطعا فقط بخاطر خدا اون لحظه به لحظه رو زندگی میکنیم..

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
کاربر اقا هستم ولی عمر دست خداست هرچی بیشتر ب یاد اخرت ومرگ باشی عمرت زیادتر میشه 

کاش اینجور بشه وبتونیم جبران کنیم من ازخدامه

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
کاش اینجور بشه وبتونیم جبران کنیم من ازخدامه

خوب الان فکر کنید یه روز دیگه بیشتر زنده نیستید توبه کنید اگر خطایی گناهی دلی شکسته اید وهمیشه اماده باشید ضرر نمیکنید ک

در انتظارآمدن کسی ک میدانی نمی آید،حماقت نیست،عشق است
2706