2733
2739
عنوان

پشیمونم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 86 پست

درود؛ 

عزیزم اتفاقا سوال خوبیه 

مهم اینه قدر زندگیت رو بدونی، برای کارایی که دوسداری وقت بذاری، از خودت راضی باشی،‌ حالت خوب باشه، از لحظه لحظه زندگیت لذت ببری، محکم باشی و امیدوار، محبت کنی و روحت رو گسترش بدی ...

هرکاری که تو اون دو روز انجام میدادی رو کم کم وارد برنامه زندگیت کن که فقط یبار زندگی میکنی 😊

شما ارزشمندین و فوق العاده، پس خودتون رو دوست داشته باشید 👌

مانا باشید 🍃🌸

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خیلی دوست دارم مادربشم ببینم بچه داشتن چ مزه ای داره دوست دارم با شوهرم طعم بچه رو باهم بچشیم نه من بمیرم اون بایگی دیگه بابا شه😒

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم
سلام عشقه دلم تو خوبی ، الهی فدای تو بشم ان شاءالله که عمر با عزت داشته باشی گلم

مرسی ابجی گلم،قربونت نرگس جون،ان شا الله توهم عمر با برکتی داشته باشی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

◍⃟❤  ◍⃟💙
2738

همه اون دو روز با عزیزام میگذرونم بهشون میگم چقدر دوستون دارم منو به خاطر بدی هام وقتایی که باید باشمو نبودم ببخشین 

خیلی دلم‌گرفت😔

خـ❤داے ݥـهرباݩ برایــݥ ڪافیسݓ

اگه درست زندگی کرده باشی وحق الناسی گردنت نباشه به کسی بدی نکرده باشی دوروز ک خیلیه ی دقیقه دیگم بگن برو اماده ای اما وای بحال اینکه کوله بارت پر از گناه باشه اونوقت سخته وگرنه من خودم بشخصه نمیگم ادم خوبیم و فلانو اینا ولی هراسی ندارم از مرگ

در انتظارآمدن کسی ک میدانی نمی آید،حماقت نیست،عشق است

واینکه کاش بیشتر کمک دست مادرم بودم ایقد بچه بدی براش نبودم دوست دارم قبل مردنم یه پول گنده داشته باشم ک هرچی تو این دنیا دوست داره براش انجام بدم هم مادرم هم پدرم

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم
کتابه گلم؟

یه کتاب کوچیک قطع جیبی ارزان قیمته به همین اسم و اولین نوشته اش هم همینه 

واقعا زیبا توصیف کرده این موقعیت را 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

میخوام یه چیزی بگم همه ما ب آرامش قلبی برسیم..واس خودم ثابت شدس...میدونین قران توخونتون توسط امام زمان خونده میشه؟؟؟اثباتش مژه چشم ایشون لای قران خونتونه....هرکس قران داره از اولین صفحه شروع ب ورق زدن کنه...حتما پیداش میکنه با دقت لای درز هارو ببینین...میدونم ربطی ب این تاپیک نداره...

هرچه دلم خواست نه آن میشود😊هرچه خداخواست همان میشود😍
2706