2737
2739
عنوان

چیدمان فریزر+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 34 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این سبدها خیلی کوچولوهست بدرد نمیخوره

نه میدونم بزرگترش منظورمه

تاپیک بامدادخمار🙃وزن فعلی۹۰🤯هدف۶۵😍گروه💜دیگه میخام هرجوری هست به آرزوهام برسم🙂تاریخ شروع۱۱/11/99
خود سبد خیلی جاگیره به نظرم من بسته هامو مرتب درست میکنم و میذارم توی پک های طلقی پثلا یکی سبزی قر ...

پک طلقی چیه؟

تاپیک بامدادخمار🙃وزن فعلی۹۰🤯هدف۶۵😍گروه💜دیگه میخام هرجوری هست به آرزوهام برسم🙂تاریخ شروع۱۱/11/99
2742
خیلی جا میگیره؟؟؟؟

ببین عمقشون زیاد تر از چیزی بود که میزاشتم.مثلا دوتا بسته لوبیا یه بسته باقالی سه تا بسته قورمه میرعت تو یه سبد بعد وقتی میخواستم اون زیریارو مصیبت بود .

برش داشتم راحت تر شد چیدنم

ببین عمقشون زیاد تر از چیزی بود که میزاشتم.مثلا دوتا بسته لوبیا یه بسته باقالی سه تا بسته قورمه میرع ...

پس بدرد نخوره .....

2740
اون طبقه هایی که نداره میتونی استفاده کنید خیلی خوب میشه

مثل اینکه بقیه میگن فایده نداشته...

خب دیگه مرتبن پس اون سبدا بدتر جا میگیرن ولش کن

اره فریزرم مرتبه منتها گفتم شاید این سبدا وجه قشنگتری داشته باشن

خواهش میکنم اون سبدا همه ی جاتو میگیره

اره میرم از همینا میخرم...

2706