2733
2739
عنوان

دوستانی ک از چله زیارت عاشورا حاجت گرفتین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1737 بازدید | 65 پست
نمازمو مرتب میخونم بعضی وقتا صبحا  قضا میشد  بعد چهل روز   حاجت گرفتم اره نشونه هم در ...

یعنی روز چهل و یک حاجت گرفتی؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی روز چهل و یک حاجت گرفتی؟

بعد از اینکه چلم  تموم شد  اره     زمانی که  چله رو ادامه میدادم نشونه های خوبی دریافت کردم 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
2742
 بعد از اینکه چلم  تموم شد  اره     زمانی که  چله رو ادامه میدادم نشو ...

اصلا ناامید شدین تو این راه😔

تا روز،بیستم سوت و کور بود؟😂😂😂😂

نه اونجوری ولی نشونه های خوبی دریافت میکردم که امیدوارم میکرد یه ادامه چله  حتی خوابهای خوبی میدیدم 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
2740
بگو گلم

والا من انقد امید داشتم،با چه ذوقی چله رو شروع کردم،نیتم مالی بود،خدا شاهده خیلی امید داشتم،ولی از وقتی چله برداشتم مدام ضرر مالی کردم،همینجور پشت هم،بازم نا امید نشدم چندتا چله دیگه برداشتم ولی هیچ تکونی نخوردیم تازه بدترم شدیم،اگه بخام بگم زیاده،دیگه خسته شدم تصمیم دارم دیگه چله برندارم.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
والا من انقد امید داشتم،با چه ذوقی چله رو شروع کردم،نیتم مالی بود،خدا شاهده خیلی امید داشتم،ولی از و ...

هوف😔

والا من انقد امید داشتم،با چه ذوقی چله رو شروع کردم،نیتم مالی بود،خدا شاهده خیلی امید داشتم،ولی از و ...

ختم صلوات برداشتی؟

ختم صلوات برداشتی؟

آره بخدا خیلی زیاد،چندتا حاجت داشتم بعضیاشو گرفتم ولی از نظر مالی بدتر شدم،پکیچ مون خراب شد،هنوزم خرابه،یخچالم سوخت مجبور شدم یخچال قسطی بخرم با اینهمه قسطی که دارم،همین امشب شوهرم بنده خدا بخاطر پول بدجور ضایع شد.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
2706