2752
2734
عنوان

دوستانی ک از چله زیارت عاشورا حاجت گرفتین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 65 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یک ماه و نیم پیش شروع کردم ولی یادم رفت چندتا خوندم بالای سی و پنج تا خونده بودم

دوباره شروع کردم اینبار نوشتم ولی هنوز حاجت نگرفتم اوایلش هستم

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم

منـ چند روز بعد از شروع چله زیارت عاشورای حاج آقا حق شناس ،حاجتم رو گرفتم.

البته نائب بهم معرفی کردن تو شهر دیگهـ در موردش تحقیق کردم توسط دوستم که اونجا بود دیدم خانم مومن و با ایمانیه واسه هر کی خونده حاجت روا شدن منم نائبـ گرفتمش و خدا رو شکر زود حاجتم رو گرفتمـ √ 

دیگه خودم رعایت خاصی نکردمـ چون حتی یه نماز قضاشه باطله باید دوباره شروعـ کرد ،نائب گرفتمـ راحت 😀

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   
2731

پس چرا من حاجت نگرفتم خداااا😭😭😭😭😭😭😭

خدا اصلا بهم نگا میکنی؟

خسته شدممممم😭😭😭😭

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍 به عشقم رسیدم خدایا شکرت😍😍
به روش معمولی منظورتونه یابه روش حق شناس??

من منظورم ب روش حق شناس بود ولی خیلیا از،معمولی هم نتیجه گرفتن شما نتیجه گرفتین؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

عزیزم‌ من متاسفانه چله ی زیارت عاشورامو وسطش ول کردم‌چون خیلی ناامیدبودم ولی خیلی امیدوار چله ی دعای معراج گرفتم و واقعا معجزشودیدم

💖💖💖لطفـا بـراے آرامـش دل وزنـدگیہ 💕 مــادرم💕صلـوات بفرستین💖💖💖
من یک ماه و نیم پیش شروع کردم ولی یادم رفت چندتا خوندم بالای سی و پنج تا خونده بودم دوباره شروع کرد ...

ایشالا حاجت میگیری گلم

منـ چند روز بعد از شروع چله زیارت عاشورای حاج آقا حق شناس ،حاجتم رو گرفتم. البته نائب بهم معرفی کرد ...

عزیز دلم ی سوال بپرسم ؟

شما وقتی نائب گرفتین ،مراقبه کردین؟خودتون جدا از،نائب منظورمه 

اصلا گناه نکردین؟

نمازمو مرتب میخونم بعضی وقتا صبحا  قضا میشد  بعد چهل روز   حاجت گرفتم اره نشونه هم دریافت کردم چله  هم بصورت  معمولی بود 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
من منظورم ب روش حق شناس بود ولی خیلیا از،معمولی هم نتیجه گرفتن شما نتیجه گرفتین؟

من30روزخوندم.نتیجه نگرفتم.ولش کردم.ولی دوباره میخان شروع کنم.ولی چارسال پیش سرحدیث کساخییییلی دلم شکست وازته دلم گفتم خدایادیگه فقطططط خودت بایدحلش کنی.دیگه هیچکس نمیتونه کاری کنه.چندروزبعدش معجزه شد.رفتم پیش یه سید.دعابهم داد.دراوج ناامیدی وسواس درجویدن غزام.بعدازهشت سال زجروبدبختی بطورکامل حل شد.

........
نمازمو مرتب میخونم بعضی وقتا صبحا  قضا میشد  بعد چهل روز   حاجت گرفتم اره نشونه هم در ...

عزیزم نشونه رو روز چندم گرفتی؟

2706