2737
2739
عنوان

چهار قول خواندن روی اب چگونه نشان میدهد ک ما طلسم شده ایم؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15104 بازدید | 549 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در اصل به اون آدم پناه میبره و هیچ بعید نیست بره سراغ یه خانم دیگه یعنی نقطه ضعفش محبته شما میتونید ...

سلام، عذر میخوام اما میشه به من درمورد زایمانم بگین منو خیلی از زایمان میترسونن، آیا زایمان راحتی دارم و دکترم همونی که میخوام میاد موقع زایمان ممنون

2731
آدم چندان رمانتیکی نیست و فعلا برنامه ای برای ازدواج نداره درونگراست و تقریبا لاغر اندام با چهره ی ج ...

سلام توروخدا توروجون عزیزترین کستون به من بگین کی ازدواج میکنم؟اسمش چیه؟کی میاد؟

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2738
عزیززم میشه منم بگی بچم خیییییلی گریه میکنه آسی شدم دکترم زیاد بردم اما گریش اصلن کم نمیشه واسه چیه ...

خانمی ،خواهر منم بچه اش خیلی گریه میکرد ،یه ادمی دیده بود گفته بود این بچه رو جادوش کردن 

جادوش رو باطل کردن بچه خوب شد ،ب خدا راست میگم .

بعد مدام ب مامانش میگفت من میترسم

تلخ است عمرمابه شتابش ازآن خوشیم عمری که تلخ می‌گذرددرگذاربِه
خانمی ،خواهر منم بچه اش خیلی گریه میکرد ،یه ادمی دیده بود گفته بود این بچه رو جادوش کردن  جادو ...

بعد باطل کردن جادو ...دیگه نه گریه میکرد ،نه میترسید.

تلخ است عمرمابه شتابش ازآن خوشیم عمری که تلخ می‌گذرددرگذاربِه
در اصل به اون آدم پناه میبره و هیچ بعید نیست بره سراغ یه خانم دیگه یعنی نقطه ضعفش محبته شما میتونید ...

من پریدم وسط صحبت هاتون اما اینکه من یه مدته همش خواب میبینم شوهرم میاد ب پام میفته ک عاشق شدم بذا برم سراغش صرفا بخاطر مشغله ی فکریه؟ همش یه خواب تکراری. یا میاد خونه میگه نفسم میگیره تو خونه کلافه میشم بیرون خوبم... خیلی بهم بر میخوره 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706