2737
2734
عنوان

کیا با واریکوسل و تنبلی تخمدان باردار شدن؟توروخدابگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2393 بازدید | 38 پست
کسی رو میشناسی اینطوری نتیجه گرفته؟

از نزدیکانم نه ولی این جایی که میشناسم 

خیلیا اومدن گفتن که نتیجه گرفتن .شما هم میتونی استفاده کنی 

میشه برام دعاکنی یا یه صلوات بفرستی ،مشکلاتم حل بشه؟به چیزایی که میخوام برسم... اگه برام دعا کردی بهم بگو خوشحال میشم... 
دختره. الان یک ونیم سالشه ماشاءالله. تعدادش خوب بود حرکتش کم بود

تعداش یادت نمیاد چنتا بود؟خداحفظش کنه برات عزیزم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
البته منم بچمو نذر سفره حضرت رقیه کردم .میگن متوسل شی ب حضرت رقیه و علی اصغر امام حسین برا بچه دارشد ...

والا ماه‌پیش سفره علی اصغر داشتم ب نیت بچه دارشدنم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
انشاءالله خدا بزودی ی نی نی تپلی هم بده بتو .  نه گلم 3سال میگذره ازش

ممنونم

والا ماه‌پیش سفره علی اصغر داشتم ب نیت بچه دارشدنم

قبول باشه انشاءالله خدا ب آبروی امام حسین و عزیزی علی اصغرپیش امام حسین حاجت دلتو بده.همینطور همه اونایی ک منتظر مادرشدنن.

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
2740
البته برا آب کردن کیستمم دمنوش گل کوفته باآویشن خوردم کنار قرصای دکترم. سر یماه آب شد.

منم دارم همه تلاشمو میکنم..بببینم خدا چی میخواد