2703
2553

چقد طول کشید باردار بشین

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ما بدون هیچ عیب و ایرادی باردار نشدیم 😕

چن وقته اقدامی

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2720
من تنبلی داشتم  یک سال و دوسه ماهی طول کشید

اخرش چطور باردار شدی چیکار کردی

2714
من تنبلی داشتم با ورزش 

تنبلیت در چ حد بود؟وزن کم کردی؟واسه رشد فولیکولت چیکار کردی؟

اگه میتونی برو تهران رویان. الکی خودتو معطل نکن. از این مطب به اون مطب هم نرو

شما تجربه داشتی؟

از نظر مادی کاری نکردم ولی معنوی تا دلت بخواد متوسل شدم و جواب گرفتم  ان شاالله که دامن همه من ...

خدا حفظش کنه برات...ن منظورم اینه فقط ورزش کردی یا دارو گیاهی شیمیایی چیزی خوردی

منم تخمدان پلی کیستیک داشتم شوهرم واریکوسل. 40 روز بعدعمل شوهرم  با اولین اقدام باردارشدم خدارو ...

گرید چند بود؟قبل عملش چقدر تو اقدام بودی

تنبلیت در چ حد بود؟وزن کم کردی؟واسه رشد فولیکولت چیکار کردی؟

اضافه وزن زیادی نداشتم، فولیکول اصلا نمیدونم چیه فقط قبل بارداری دو بار رفتم دکتر و سونو گفت تنبلی تخمدان داری و فقط یک دوره مدروکسی پروژسترون خوردم و دیگ نخوردم

برای آرامشم و سلامتی نی نیم صلوات میفرستی، انشالله حاجت روا بشی 💓
خدا حفظش کنه برات...ن منظورم اینه فقط ورزش کردی یا دارو گیاهی شیمیایی چیزی خوردی

فدات میگم که کاری نکردم نه ورزش نه دارو 

فقط بهم متفورمین داده بود دکترم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2706