2737
2734

من خوندمش منتظر حاجتم اگ حاجت هم نداد هیچ

کسی بوده حاجت گرفته باشه؟؟؟

بچه ها میگم در حین نماز دسشوییت بگیره باطل میشه نمازت؟😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من چندسال پيش نذر كردم دانشگاه قبول شم ٧ بار بخونم حاجت گرفتم البته اون موقع خيلي نذرهاي مختلفي كردم اما نمازش سخت بود ٥ بار خوندم هربار ميخوندم سرنماز سرگيجه ميگرفتم فشارم ميفتاد

2738
اره  چن بار باید بخونم ؟؟؟؟ من زندگیم پاشیده نیت کردم ک شوهرم عاشق من بشه و فقط ب خودم وفادار ...

دو رکعته!

حمدو۱۰۰ بار توحید رکعت بعدی حمد ۱۰۰ بار انا النزلناه ..

من اینو خوندم خییلی هم حاجت گرفتم

نمازش کوتاهه ولی سخته من یبار وسط نماز حالم بدشد مجبور شدم نمازو قط کنم!!

شد شد نشد بیا بشین برات چایی بریزم ❤
دو رکعته! حمدو۱۰۰ بار توحید رکعت بعدی حمد ۱۰۰ بار انا النزلناه .. من اینو خوندم خییلی هم حاجت گرفت ...

پ این چی بود ک عکسشو فرستادم خوندمش 

من باطل السحر حضرت زهرا رو شروع کردم ب خوندن

دو رکعته! حمدو۱۰۰ بار توحید رکعت بعدی حمد ۱۰۰ بار انا النزلناه .. من اینو خوندم خییلی هم حاجت گرفت ...

اینک همون نماز باطل السحره 

من میخونمش امروز شروع کردم ب خوندنش 

۱۴ روزه درسته؟؟؟؟

پ این چی بود ک عکسشو فرستادم خوندمش  من باطل السحر حضرت زهرا رو شروع کردم ب خوندن

اونم درسته ..

نماز حضرت زهرا چنتا داریم همشووون مجربو عاالین

پ اینی ک برام فرستادن چیه عکسشو فرستادم من اونو خوندم😂

نه اين دوركعت نماز كه هديه ميكني به حضرت ،نماز حضرت فاطمه دوركعته ركعت اول ١٠٠ بار سوره قدر ركعت دوم ١٠٠ بار سوره توحيد اخرشم كلي دعا داره نشسته بخوني

اینک همون نماز باطل السحره  من میخونمش امروز شروع کردم ب خوندنش  ۱۴ روزه درسته؟؟؟؟

من ۱۴ روز نخوندم اخه خیلی سخته ..

هراز گاهی میخونم باز خوبه و اثرشو میکنه❤

2706