2737
2739
عنوان

نماز فاطمه زهرا ب چن نفر حاجت داده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4769 بازدید | 30 پست
نه اين دوركعت نماز كه هديه ميكني به حضرت ،نماز حضرت فاطمه دوركعته ركعت اول ١٠٠ بار سوره قدر ركعت دوم ...

پس باطل السحر چی 

باطل السحر همین دو رکعت بود آخرش ی چیزی میخوندیم تموم شد

فک کنم با هم فرق دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو رکعته! حمدو۱۰۰ بار توحید رکعت بعدی حمد ۱۰۰ بار انا النزلناه .. من اینو خوندم خییلی هم حاجت گرفت ...

اره منم فشارم ميفتاد به زور واميستادم ،يه بارم نشسته خوندم بازم به زور تموم كردم نمازمو

2731
وای خیلی سخته اون نماز حضرت زهرا من باطل السحرشو میخونم میگم اگ سحری هست باطل شه

من خودم توسط یه عوضی برام طلسم گرفته شد ک تا مرز جنون پیش رفتم !!

پیش دعا نویس نرفتم باطل کنم چون ن پولشو دارم ن حوصلشو!!

نماز خوندم ..نماز شب نماز حضرت فاطمه باطل سحر ..حرز امام جوتدو خودم نوشتم و با چنتا ایه دیگ گزاشتم توی پارچه سبز هروخ میرم بیرون توی لباسمه ..

شد شد نشد بیا بشین برات چایی بریزم ❤
2740
ببین یه لیوان اب بزار چهار قل و ایت الکرسی روش بخون بعد اب و بخور ببین اگ مزش عوض شد ینی سحری در کار ...

سلام خوبین منم میخوام این نماز بخونم آخه همش غمگینم و احساس میکنم یکی قفسه سینمو فشار میده همش دل آشوبم همش میترسم شما جواب گرفتین ازش چندبار خوندین کیا خوندین؟چطوریه نمازش؟واسه بختم هم میترسم آخه الان چندسال منتظرم آجی توروووخدا اگه اطلاع داری راهنمایم کن تاآخرررررعمر دعا گوت میشم🙏🙏🙏🤲

دوست عزیز واسه من یه آیت الکرسی بخون امیدوارم خیرش برگرده بخودت🤲🙏😍
سلام خوبین منم میخوام این نماز بخونم آخه همش غمگینم و احساس میکنم یکی قفسه سینمو فشار میده همش دل آش ...

سلام عزیززم خوبی ..

گلم هر نمازی ک برات راحتع رو بخون یا با هر امامی ک حس مییکنی صمیمی هسی نماز اون امامو بخون ..همه ی دعاها و نمازا عالین فقد با تموم وجود بخوون .. من خودم نماز شب خیلی دوسدارم و تقریبن هرشب مییخونم 

اگرم حس میییکنی افسردگی داری سوره عصر زیاد بخونن موفق باشی

شد شد نشد بیا بشین برات چایی بریزم ❤
2706