2737
2734

شوهرم خییییلی هوای مامانشو داره دارم میترکم از حسوووووودی هممممیشهههه مامانش که حالش خوب نباشه سنگ تموم میزاره ولی اگ من حالم بد باشه انگار نه انگار وقتی مامانش سردر میشه میره براش قرص ابمیوه میوه میخره اما من ک سردرد شم انگااار نه انگار همین امشب مامانش سردرد بود بعد صداش میومد ک داشت به مامانش میگفت مامان شیر داریم میخوری شیر داریمااااااا میخوری برات بیارم بعد اومد بالا سیب شست برد برای مامانش این فقط،یک نمونشه مثلا یه بار مامانش خونه ما بود بعد شوهرم اومد گفت سلاااااااااااام منم با خوشحالی بهش سلام کردم بعد سریع گفت چطووووری،ماااااادر ایتقدر ناراحت شدم  هر کار میکنم حسودی نکنم ولی نمیشه دست خودم نیست😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ایییییش حالم بهم میخوره از این مدلی مردا

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
2738

دوست داشتن همسر و مادر فرق میکنه،ولی یجوربهش بفهمون که توجه بیشتری میخای ولی اسمی از مادرش نیار که بدتر میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

مث خودش رفتار کن..

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏

درکت میکنم 

عجیب یاد روز زایمانم افتادم همه میرفتن پیشونی خانومشونو بوس میکردن شوهرمن نکرد 

چرااامگه یه بوس چی بود

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣