2737
2739
عنوان

خستههههههه شدم از،رفتارای شوهرم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3001 بازدید | 198 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ولی خوب نه اینطور ک کلااا زنشو فراموش کنه

نه دیگه اونجوری که تو تعریف کردی واقعا خوب نیس

من فکر کردم شاید یه جاهایی مثل مریضی هوای مادرشو بیشتر داره

ولی اینکه کلا نسبت به تو بی تفاوت باشه خوب نیس

خدایا شکرت
2728
2738

حق داری داره فرق میزاره.بهش بگو ازین کارا ناراحتی

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
اره حتما میرم یه کیک سفارش،میدم میگم بنویسم باباجووونم بهترین مردددد دنیا خیلی دوست دارم😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂کیک بزرگ بگیر و یه کادوی خوب وقتی هم بابات اومد خونت همش برو بوسش کن و کنارش بشین و بگو بخند

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
فرق نمیکنه مگه الان تو باباتو ندوس محبت همون محبته اما بعضی وقتا جاش رو غرور میگیره

خیلی هم فرق داره . شاید شوهر   شما این طوری نیست که حرف منو درک نمیکنی . پسر تمااام محبت و وابستگیش واسه والدینشه اما مرد یه کسی رو داره کخ با هزار ارزو میخواد بهش تکیه کنه .!!فرقش اینه . و این فرد باید بتونه تعادل خوبی برقرار کنه!