2733
2739

چقدر ملت ما درگیر بقیه ان 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بماچه.مگه فوضولیم؟دیگه انقدر هی کارای اینو غیر خودش بقیه هم نشون میدن حالم داره به هم میخوره.این خانوم داره براشوهرش دلبری میکنه.دوست داره شوهر خودشه.مقلبقیه هم عکس میزاره 

لطفا خوشبختی خود را فریاد نزنید ... شاید هم فقط فریاد میزنید ؟!

فونت و چجوری درشت کردی ??

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

طبق افشاگریی که شد جالبه بگم این دوتا اصلا باهم زندگی نمیکنن. خونه هاشون جداست.نشون ب اون نشون که تازگیا یه دزدی شده بود از خونه رهنما اولین کسی ک ب پلیس معرفیش کرد و شک داشت بهش همین دیلاق بود. فقط بخاطر پول باهاشه و رفتو امد دارن ب خونه هم ولی با هم زندگی نمیکنن.

2706