2733
2734
موافقم فقط یاد گرتن أه و پیف کنن، أه أه أه چرا اینجوره چرا اونجوره در صورتی ک از ارزوهاشونه جاش ب ...

ریپلای کردم بگم منم دوستش دارم عکساشو که میبینم این حال چندشی که دوستان میگن اصلا بهم دست نمیده برعکس انرژی مثبت داره مخصوصا چشماش

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

عکسی هست جز این که دارن بهم نگاه میکنن و ارایش داره که واسه من نمیاد؟اتاق خواب و حریم خصوصی من تو این عکسا نمیبینم اگه هست دوباره بزارین ببینم لطفا از فظولی مردم

مخالف حضور اقایان در سایت
چه بی عرضس شوهرش خودشو درگیر دلقک بازیای این کرده عقده جلب توجه داره این کارا در شانش نیست اونم ازدو ...

توچهل سالگی عاشق شدن رو چشیده....بنظرم خیلی حس خوبی داره خداکنه خوشبخت بمونه...شوهرش هم موقر و متینه

2740
چه بی عرضس شوهرش خودشو درگیر دلقک بازیای این کرده عقده جلب توجه داره این کارا در شانش نیست اونم ازدو ...

حالا خدایی ما کاری از شوهرمون بخواییم که انجام بدن بی عرضه هستن؟بابا نگین الکی خب بنده خدا به حرف زنش گوش داده تازه شاید مرده بخواد من خیلی هارو دیدم که انقدر که مرده تو این فازا هست زنه نیست،این بیعرضگی نیست احترامه من خودم با جار زدن خوشبختی موافق نیستم ولی اینم درست نیست که بی عرضست

مخالف حضور اقایان در سایت

سلبریتی ها ی مشت آدم متظاهر و فاسد هستن. دست همشون رو شده است. همین خانم که هی عکس های مثلا عاشقانه اش رو میذاره اصلا با این آقا زندگی نمیکنه و داستان های دیگه! ویدیوهای امین فرزین رو ببینید که چطوری دست همشون رو رو میکنه. ن اصلا نبینید ارزش ندارن! 

پول که باشه بریز و بپاچ که باش .. دل بی غم که باشه .. شوهر حرف گوش کن که باشه دلبری هست.. خوشگلی هست ... همه چی هست ... با این عکسا چی میخواد ثابت کنه ...  اینکه خیلی خوشبخته ؟

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 
2706