2733
2739
عنوان

اطلاعیه جدید اموزش و پرورش

| مشاهده متن کامل بحث + 1898 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کدوم دانشگاه؟کادر اداری باید بیان ولی سرخود بیشتریا نشستن خونه. من امروز کار داشتم کچلشون کردم.

اگر مدارس و ميگي كه از بيخ و بنياد تعطيله

وزير نگفته كادر بيان ها

منخودم تو اداره آموزش و پرورشم

تهران سه روز گذشته مدارس تعطیل بود و بچه ها در کوچه و خیابان ول بودند، در پایین شهر فوتبال بازی و بد ...

بعد هي ميگن تعطيل كنيدآخه ميشينيد تو خونتون كه تعطيل كنن

والا

هي تاپيك ميزنن پوسيدم دق كردم بچم ميخواد بره بيرون

رفتم بازار

خوب به خودتون بياين خانوما

تا كي ميخواين شرايط بحراني و درك نكنيد

بخدا كسي از ول نچرخيدن تو بازار و خيابونا نمرده

شما هم نميميريد

2731
2738
تا اعلام کردن ریپلای میکنم شما رو میگم

منم تگ کن گلم

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
وای ینی دانشگاها تعطیله؟من کار اداری داره باید انجامش بدم اصلا امکان نداره بتونم بزارمش برا بعد عید

قسمت اداریش بازه 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
ازیک طرف میگم خوبهتعطیل کنن از طرف دیگه درس بچه ها کلا عقبه اونطوری باید تا اخز تیر بریم مدرسه😧

گفتن اگه همچین کاری انجام بشه یکماه به سال تحصیلیشون اضافه میشه که عقب نمونن عزیزم دیشب اخبارمیگفت

خدایاشکرت

من اصفهان دانشجو ام بنظرتون تعطیل میکنن تا عید؟؟؟ من خیلی میترسم از شنبه تاحالا پامونو بیرون نذاشتیم 😢😢

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
اصلا باید کل زمستونو تعطیل کنن.از اول دی تا بعد نوروز بجاش سه ماه تابستون مدارس دایر بدشه. خیلی دلم ...

تا حالا فصل تابستون گذرت به خوزستان افتاده؟؟از صبح تا ۸ غروب نمیشه از خونه بیرون رفت.مگر برای کار ضروری

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
2706