2737
2734
عنوان

اطلاعیه جدید اموزش و پرورش

| مشاهده متن کامل بحث + 1898 بازدید | 80 پست
تا حالا فصل تابستون گذرت به خوزستان افتاده؟؟از صبح تا ۸ غروب نمیشه از خونه بیرون رفت.مگر برای کار ضر ...

بیاین بچه ها دیدین گفتم.

😆😆شاهد از غیب رسید.

اره اتفاقا تابستونا خوزستان و اهواز بودم واقعا گرمه.ولی اونجور دبگه این مسخره بازیا نیست که تابستون تعطیل زمستونم یا سرما بخورن یا انفولانزا بیاد یا بروفو بارون باشه یا الودگی باشه یا سیل بیاد هی هربار یجور تعطیل.بعضی جاهام ۵شنبه ها تعطیل.ماها ۲۰سال دیگه دکتر ومهندس درستو حسابی میخوایم.جونمو از سر راه نیوردیم که ۲۰ سال دیگه یه مشت بی سواد به کشتنمون بده.همین الانم بچه های امروزی یه ارزن سواد درست حسابی ندارن.همشون خوب عالی متوسطن.

شما زمستونا شمال تبریز یا کرمانشاه بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بیاین بچه ها دیدین گفتم. 😆😆شاهد از غیب رسید. اره اتفاقا تابستونا خوزستان و اهواز بودم واقعا گرمه ...

عزیزم اینجا تابستونا از گرما کولرا نمیکشن و کمبود برق داریم..از اول تابستون تا اخر شهریور ادارات یکی دو ساعت زودتر تعطیل میکنن..اکثر روزا بخاطر کمبود برق و فشار گرما با تاخیر کار رو شروع میکنن بعد انتظار داری دانش آموزا توی کلاسهای ۳۰ نفره با یه دونه کولر درب و داغون مدرسه درس یاد بگیرن!

بچه های کوچولو از گرما تلف میشن

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اینجا تابستونا از گرما کولرا نمیکشن و کمبود برق داریم..از اول تابستون تا اخر شهریور ادارات یکی ...

میدونم.میگم که اونجا میومدم قبلا عمم اونجا بودمنو کوچیک بودم میبرد پیش خودش.

اخرش چیکار میشه کرد زمستون اونجوری که گفتم اون بالا تابستون یجور دیگه.

الان جدیدا خیلی الکی تعطیل میکنن.ببین انتخابات توی مدارس بود.از عمد اونجا گذاشتن که چندروز بعدش تعطیل کنن.وگرنه توی پایگاه بسیج یا مساجد یا ورزشگاه میزاشتن که تعطیلی نباشه.

بعد ازونور ار۲۰ اسفند عملا باز کسی نمیره.

هیم الکی میگن بچم سردشه.لباس زیاد دوست نداره بپوشه.یا باهر برف  بارونی تعطیل خوب براهمین مبگم اگه با زمستون مشکلی دارن کلا یه فکری بکنن.اخه ابنجور که نمیشه.اگه اینجوره پس باید بقیه ارگانام تعطیل کنن یه ماه.هم بانک هم ادارات هم بیمارستانا.

فقط بچه ها ومعلما ادمن؟؟؟.بعضی جاها ۵شنبه هاشونم که تعطیله.

والله اسپانیا با دانمارکم دعواشون بشه باز تو ایران مدارس تعطیله

گفتن اگه همچین کاری انجام بشه یکماه به سال تحصیلیشون اضافه میشه که عقب نمونن عزیزم دیشب اخبارمیگفت

ممنونم.من خودم شاغلم امیدوارم هرچه زودتر سایه این بیماری از مملکتمون کم بشه

کاربر قدیمی ام 😊
2731