2733
2734
عنوان

اطلاعیه جدید اموزش و پرورش

| مشاهده متن کامل بحث + 1898 بازدید | 80 پست
میدونم ولی من کار اداری واجب دارم اصلا نمیتونم بزارمش برا بعد عید تکلیف ما چیه حالا🤒

کدوم دانشگاه؟کادر اداری باید بیان ولی سرخود بیشتریا نشستن خونه.

من امروز کار داشتم کچلشون کردم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کدوم دانشگاه؟کادر اداری باید بیان ولی سرخود بیشتریا نشستن خونه. من امروز کار داشتم کچلشون کردم.

علوم پزشکی شیرازم حالا میرم ببینم چی میشه امیدوارم باشن

میشه برا حاجتم صلوات بفرستید🥰

شهر ما هم دانشگاها هم مدارس تعطیل شد ✋

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

⚡️⚡️فوری⚡️⚡️

موافقت مجلس با تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا ۱۵ فروردین

خبرگزاری خانه ملت خبر داد:

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از انتخاب ۵ نفر از اعضای کمیسیون بهداشت برای عضویت در قرارگاه #کرونا ویروس و تصویب تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا ۱۵ فروردین در نشست فوق‌العاده امروز این کمیسیون خبر داد

🆔 @farzanegan_olympiad_club

وای ینی دانشگاها تعطیله؟من کار اداری داره باید انجامش بدم اصلا امکان نداره بتونم بزارمش برا بعد عید

دانشگاه ما که تعطیل شد . دیشب خوابگاهو تخلیه کردیم

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2738
وای ینی دانشگاها تعطیله؟من کار اداری داره باید انجامش بدم اصلا امکان نداره بتونم بزارمش برا بعد عید

منم...اصلا نمیدونم چیکار کنم استادم منو میکشه

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
علوم پزشکی شیرازم حالا میرم ببینم چی میشه امیدوارم باشن

برادر من شیراز دانشگاه گفت همکلاسیم گرفته حالا دیشب معلوم نیس کجا خوابید وسایلش رو ک تو خابگاه بودن هم نرفت بر نداشت

برادر من شیراز دانشگاه گفت همکلاسیم گرفته حالا دیشب معلوم نیس کجا خوابید وسایلش رو ک تو خابگاه بودن ...

ای وای🥴بگید داداشتون برگرده خوابگاه خطرناکه

میشه برا حاجتم صلوات بفرستید🥰
اخی چرا😁 من کار اداری دارم که واقعا واجبه باید امروز یه سر بزنم ببینم چه خبره

قرار بود پایان ناممو ببرم براش با چندتا امضا...یه شهر دیگست دانشگام...انقد تا حالا سرم غر زده الانم حتما میگه ک رونا رو بهونه کردی تو از اولش دنبال بهونه بودی 😢😢😢 

برو ان شالله کارت راه بیفته

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
ای بابا  بخش اداری هم تعطیل شد؟

احتمالا امروز دیگه اخرش باشه ِِ اره کلا تعطیل شد

2706