2733
2739
عنوان

رشتی ها بیاین بگین چه خبره تو شهر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 95 پست
به گفته پرسنل بیمارستانای رشت ۴۱۷ تا مبتلا ب کر.ونا و ۳۰ نفر فوت تو گیلان هست ک بیشترش تو رشته . و ا ...

وا مگه میخوان جهود مسلمون کنن نه بابا تروخدا به شایعات دامن نزنید اکثران بیمارستان رازی بسترین تعدادم نمیدونم من

هر سقوطی پایان کار نیست، سقوط باران، قشنگترین آغاز است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به گفته پرسنل بیمارستانای رشت ۴۱۷ تا مبتلا ب کر.ونا و ۳۰ نفر فوت تو گیلان هست ک بیشترش تو رشته . و ا ...

اخه زیر زمین و پارکینگ؟ 

خداییش ته دل مردمو نلرزونین

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

اصلا اینجوری نیست

تو بیمارستان بسترین

گمشِده دَر جَنگلِ مَتروکهٕ افکارِ خود...🙃
2738
من بیرون نرفتم ولی انگار شهر ارواح مثل قبلنا صدای ماشین و بازی بچه ها نمیاد

خب تعطیلن بچه ها منم بچه هامو نگه داشتم خونه بیرونم نبردم خودم دیروز رفتم یه چرخی زدم اینجا که همیشه ترافیک بود خلوت دلم گرفت من گلسارم اینجا همیشه شلوغ و پررفت و آمد بود😔😔چه شب عید مزخرفیه امسال

هر سقوطی پایان کار نیست، سقوط باران، قشنگترین آغاز است...
وا مگه میخوان جهود مسلمون کنن نه بابا تروخدا به شایعات دامن نزنید اکثران بیمارستان رازی بسترین تعداد ...

بیمارستان رازی فقط ۶۰ تا تخت برای بیمارای کر.ونا داره ک اونم فقط مشکوک ب کر.وناها رو نگه میدارن .اونایی ک بیماریشون قطعی شده جاهای دیگه قرنطینه ان

من که چندروزه بیرون نرفتم 

فقط امیدوارم تا عید دانشگاهارو تعطیل کنن 

دانش اموزا میتونن نرن ولی ما نریم بعد سه جلسه حذف میکنن😔

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 
من که چندروزه بیرون نرفتم  فقط امیدوارم تا عید دانشگاهارو تعطیل کنن  دانش اموزا میتونن ن ...

شنیدم قراره تعطیل بشه

ایشالله که واقعیت داشته باشه

گمشِده دَر جَنگلِ مَتروکهٕ افکارِ خود...🙃
2706