2737
2739
عنوان

رشتی ها بیاین بگین چه خبره تو شهر؟

1347 بازدید | 95 پست

شوهرم از سر کار اومد میگه خیابونا خیلی خلوته امبولانس  هم زیاده تو بیرون نانوایی  ها هم تعطیله اطراف ما

سفارش مقاله های دانشجویی و ترجمه متون انگلیسی پذیرفته می شود.اگه خواستین درخواست دوستی بدین.😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کجایید مگه؟  آره خلوت تر شده ولی نه انقدر

منظریه محل کارش  و فلکه گاز خونمون

سفارش مقاله های دانشجویی و ترجمه متون انگلیسی پذیرفته می شود.اگه خواستین درخواست دوستی بدین.😍😍😍

خونوادم گیلانن. شرق گیلان. میگن خبری نیس

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
همسرم رفته رشت برا یک کاری استرس گرفتم این تاپیکو دیدم 

رعایت کنه چیزی نیست

2738

به گفته پرسنل بیمارستانای رشت ۴۱۷ تا مبتلا ب کر.ونا و ۳۰ نفر فوت تو گیلان هست ک بیشترش تو رشته . و اینکه یکی از فامیلامون دکتره گفت اونایی ک مبتلا هستن رو تو زیر زمینا و پارکینگا بستری کردن 

منظریه محل کارش  و فلکه گاز خونمون

یه سوال بپرسم ؟ 

میدونی خونه توی پستک گرون هست یا نه؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
شهر خلوتتره ولی زندگی جریان داره مغازهام بازن منم خانواده ام تهرانن دلم اونجاس لعنت به غربت

من بیرون نرفتم ولی انگار شهر ارواح مثل قبلنا صدای ماشین و بازی بچه ها نمیاد

من بیرون نرفتم ولی انگار شهر ارواح مثل قبلنا صدای ماشین و بازی بچه ها نمیاد

الان مسافر اومده شلوغ تر میشه🤦🏻‍♀️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40