2737
2734
عنوان

خانومی که زیر شلواری پوشیدی یه وری شدی دستتم تو دماغته بسهههه

| مشاهده متن کامل بحث + 1383 بازدید | 70 پست

بهترازاین ک ادم سرش و بکنه توبرف مثل کبک  ...امارهاهم دروغ نیست از تعداد  تلفات... ب مذاق ی عده خوش نمیاد چون میدونن عامل این مسئله شخص خود حکومت  دوست ندارن  علنی بشه این مسئله .... واین علنی نشدن  یعنی هزاربار فاجعه  بیشتر 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ن عزیزم

اخه یادمه پسرت بدنیا اومد 

گفتم شاید بعدی توراهه 😊

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

کلا کاربرای سایت به سه دسته تقسیم شدن

دسته اول کسایی که درمورد کرو.نا تاپیک میزنن

دسته دوم کسایی مثل شما که از تاپیک کرو.نا عصبانی میشن و اه اه میکنن

دسته سوم همون تاپیکای خاله زنکی.. فلانی چپ چپ نگام کرد، فلانی بهم غذا نداد، فلانی جواب سلاممو نداد

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
تو عنوان تاپیک نزدی چی میخوای بگی من فکر کردم فانه دوما هم اومدم ولی نموندم 

دقیقا منم نمیدونم اونا چی میخوان بگن میرم میبینم اعصابم خورد میشه

اندکی تفکر

آنه...تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت.‌..
2740
خدایی دهنمونو سرویس کردن میری اینستا ک رونا میای نی نی سایت کر ونا پارسال چقد خوب بود نزدیک عید همه ...

ما پارسال درگیر سیل بودیم

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

الانکه همه به اتفاق میگن استرس بدترین چیزه برا ضعف سیستم ایمنی پس چه بهتر که بقول دوستان دروغهای دولتمون روباورکنیم اصلن خودمون روبزنیم به الکی خوشی شادباشیم زندگی کنیم اصلن اگه اخرشم مرگ باشه این چندروزآخرو خوش باشیم 

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

ترس داره خب من حسابدارم بعد هر پولی میاد دستم باید برم دستمو بشورم کاغذ میاد باید برم نمیدونم تو شهرم کرونااومده نیومده؟؟اخبار دروغ مسئولین دروغگو بچه کوچیک دارم و ..مجبورم اخبار رو چک کنم

ترس داره خب من حسابدارم بعد هر پولی میاد دستم باید برم دستمو بشورم کاغذ میاد باید برم نمیدونم تو شهرم کرو     نااومده نیومده؟؟اخبار دروغ مسئولین دروغگو بچه کوچیک دارم و ..مجبورم اخبار رو چک کنم

جوگیر نباشیم بفهمیمم و درک کنیم بقیه چی میگن حال مردت با زیادی دونستن و چرت گفتن بدتر میشه

بااناگاهی  بدمیشه و فاجعه ب بارمیاد 

خوش باش

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2706