2733
2739
عنوان

خانومی که زیر شلواری پوشیدی یه وری شدی دستتم تو دماغته بسهههه

| مشاهده متن کامل بحث + 1383 بازدید | 70 پست

آخ گفتی آقا نمردیم هنوز هستیم 

دولت اگه دروغ هم  بگه برای اینکه اذهان و آشفته نکنه از این بدتر بشیم

من و تو بی بی سی زر میزنن

ما بمیریم چه سودی دولت می‌بره پس حکمرانی به کی کنه

هزینه‌های زیادی حتی از کر ون ا مردن برای دولت داره پس دروغ نمیگن

منتها چوپان دروغگو شدن

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ گفتی آقا نمردیم هنوز هستیم  دولت اگه دروغ هم  بگه برای اینکه اذهان و آشفته نکنه از این ...

بابا اصلا بحث دولت و حکومت نیست طبعات روانی این بیماری همین بس که من با این همه منم منم که میزنم توهم مریضی دارم پس کسی ک بلد نیست خودشو اروم کنه الان چ وضعیه؟؟

آنه...تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت.‌..
2728
اقل من پیرهن پوشیدم ی وری خوابیدم اما دستم تو دماغم نیس و جو آشفته نمیکنم منم حسابم؟ یا برم زیر شلوا ...

نه همین که جو و اشفته نمیکنی حسابی 😂😂

آخه میکن تا جائی که ميتونيد بیرون نريد من امروز رفتم هوا هم عالی قشنگ صفحه کلید دستگاه هم لمس کردم چند تا جابجاي اینا داشتم و بعدشم خرید ولومدم خونه،بابا جان به خدا ترس زیادی خوب نیست

حالا اگر دیدم دارم ميميرم به شما میگم نريد،اوکي

2740
آخه میکن تا جائی که ميتونيد بیرون نريد من امروز رفتم هوا هم عالی قشنگ صفحه کلید دستگاه هم لمس کردم چ ...

منم نشستم گوشه خونه امروز مامانم زنگ زد اینقد دعوام کرد گفت همه ملت بیرونن دارن زندگی میکنن تو چته نشستی عزای خودتو گرفتی

منم نشستم گوشه خونه امروز مامانم زنگ زد اینقد دعوام کرد گفت همه ملت بیرونن دارن زندگی میکنن تو چته ن ...

جالب اینجاست که یه وقت یکی سرما میخورن شما نهایت دقت میکنی نگیری،از بد حادثه ميگري،این هم هم نه خوب رعایت بهداشت ولی ترس و استرس زیادی نه،تازه من داروخانه هم رفتم .

جالب اینجاست که یه وقت یکی سرما میخورن شما نهایت دقت میکنی نگیری،از بد حادثه ميگري،این هم هم نه خوب ...

اره دقیقا

کار خوبی کردی به زندگی باید ادامه داد بهرحال