2733
2734

گفتم اگه اذیت کنه ماسکشو میگیرم ازش خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تا سه روز قیمه بادمجون میپزم

منم شلغم⁦👩‍💻😂😂😂😂و هویچ پلو

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
2742

همین ک پاهاشو در طول روز لگد نکنم تنبیه بزرگیه

( اگه پاهاشو با لگد کردن ماساژ ندم دردش بیشتر میشه چون عادت کرده ب این کار)

اگرم قهر باشم هی خانومم خانوم جونم عزیزم عشقم میکنه منم بی محلی میکنم اونم عصبی میشه و بیشتر قهر میکنیم

البته آخرشب موقع خوابیدن میگه اگه ماساژ ندی پاهامو و پشتمو نخارونی نمی‌ذارم بخوابی انقد قلقلکم میده آخرم حرفشو گوش میدم 

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁