2733
2734
عنوان

امروز ی موش رو کشتم 🙁

250 بازدید | 11 پست

توی چاه فاضلاب اومد بالا کنترل خودمو از دست دادم من جیغ موش جیغ بالاخره با دمپایی چندتا محکم زدم بهش الان حس بدی دارم

ولی حسرتش ب دلم موند......... یبار وقتی ذوقشو دارم بشه .....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من يه روز نه تا كشتم ١٥سالم بود 🤣🤣🤣

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2740

من دلم سوخت

البته اگه عصبانی ار چیزی باشم خشم جلو عاطفمو میگیره ولی درکل دلم کباب شد

#حامی_حیوانات!_نویسنده... تو تاپیک حیوانات تگم کنید=}                                ‌‌‌.           من وقتی از واژه بچه استفاده میکنم منظورم چیزیه که شما به چشم پِت می‌بینید.                                                      هیچ انسانی اشرف مخلوقات  نیست هیچ حیوانی نجس / نحس نیست حیوانات هم برای تغذیه ما خلق نشدن  _.غذارسانی به حیوانات اکوسیستم  رو بهم نمیزنه.   حیوانات خانگی[سگ گربه جونده و پرندگان و خزندگان خانگی]  جاشون تو طبیعت نیست و توانایی زندگی تو طبیعت رو ندارن. و در آخر همه حیوونا از همه انسان ها درک و محبت بیشتری دارن و از همه ادما بهترن اونایی که غیر اینو میگن از کلمه <آدم>به درک کافی نرسیدند!                  هرکس سبک زندگی  متفاوتی داشته و سبک زندگیش تجربه هاش رو تو هرچیزی مشخص میکنه و هرکسی تو چیزی تجربه و درک بیشتری داره                                                                      انسان ها خود ارزش خود را تعیین می‌کنند"ویکتور هوگو"
من يه روز نه تا كشتم ١٥سالم بود 🤣🤣🤣

چجوری :/؟؟؟؟؟

🌚intp   جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..انگشت در حلقم کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودن را بالا آوردم ، چیزی در من زنده شد به نام” انسانیت “.صادق هدایت 🫀   صدسال گفتن از فلسطین اِشغالی کشتن بچه های ما نداشت اشکالی؟   ‌‌                                                              #2025💜                           🌚🫀 my favorite song =ditto:  NEWJEANS      
چجوری :/؟؟؟؟؟

با دمپايي مردونه 😐😐😐😐😐

يكي بزرك هشت تا بچه 

اون توي كمد ديواري بودن لحافا رو ريختم وسط درارو هم كيپ كردم و دنبالشون دِ بدو دِ بكش🤣🤣🤣

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز