2737
2734
عنوان

سلام خانما اگ شما جای من بودید چیکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 6850 بازدید | 201 پست
چون جلو بچشون این کار میکنن حتما تذکر بده بچه ها میشنون گناه داره والا

بخاطر بچهاش خیلی گفتم ک جاشونو جدا کن ولی گوش نمیده 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من برام غیرقابل تحمله صدای کسیو بشنوم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731

خاک توسر بی فرهنگی شون آخ نالش مونده خونه مردم چقدر بیشعوره

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
جلو برادرش خجالت نمیکشه جونن؟

متولد ۶۶هستن ولی دوازده ساله عروسی کردن

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
2738

وااای دلت بهم نمیزنه ؟اگه کسی تو خونه من از اینکارا کنه تمام رختخوابای زیر پاشونو بعد ک رفتن میریختم دور 😥😥😥😥من حتی فکر اینکه کسی از حمامم استفاده کنه حالمو بهم میزنه البته قبلا وسواس داشتم الان درمان شدم ولی رو این مورد حساسم

وای بدترین چیز این که خونه کسی رابطه داشته باشی من یهدهفته رفتم مسافرت خونه خالم اینا یه شهر دیگه یعنی شوهرم التماس کرد نزاشتم دعوامونم شد ولی نزاشتم چون خوشم نمیاد کسی خونه خودم این کارو کنه هر چی بگی بازم نجس میکنن

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
چ ادمیه  حالا شما ب کنار نمیفهمه کنار بچه تاثیر بد میذاره روشون  خجالت نکش عزیزم یجور بح ...

نمیشه آخه خونم کوچیکه و ما تو اتاق بچم میخوابیم و تخت رو جمع کردم منم با تاپو شلوارک میخوابم شوهرم نمیزاره در باز بزارم 

اه اه خجالت نمی کشن بابا تو دگه سنی ازت گذشته این ب کنار خب برو خونه خودت به نظر من ی شب ک مشغول هستند برو رو سرشون اگه متوجه تو نشدن الکی بگو هیییییین تا خجالت بکشن دگه اینکارا خونه مردم نکنن

هًٍٰٖــسًٍٰٖـتًٍــــمًٍ وًٍلًٍـــــــےًٍ خًٍــــــــــــسًٍتــًٍمًٍ♥→∞

اینا که انقدر داغن خوب بمونن خونه خودشون 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706