2733
2734

اسفند رو تو اسفند دودکن بریزید دود که کرد و چرخوندید تو خونه 

همونجوری بذارید رو بخاره اسفند دود کن رو 

هر شش ساعت اینکارو انجام بدید خونتون آنتی باکتریال میشه کاملا و یه محل ایزوله تبدیل میشه و از بیرون هیچ ویروسی نمیتونه بیاد داخل 😍😍💚💚🤗🤗 

برای شادی روح پدرم هم انرژی بفرستید به هر آیینی که هستید 💚💚💚💚💚💚💚💚

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم میگی آنتی باکتریال

این ویروسه 😕

ولی ممنون که به فکر بودی😙🌹

منکه الانم دارم خفه میشم انقد مادرشوهرم تو ساختمون اسپند دود کرده😅

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2738
عزیزم میگی آنتی باکتریال این ویروسه 😕 ولی ممنون که به فکر بودی😙🌹 منکه الانم دارم خفه میشم انقد ...

اینجا حالا مسخرم کردن ولی من همیشه میگم بوعلی سینا یه چیزی بیشتر از ما میدونسته که اسپند رو توصیه ی بیماری های واگیردار کرده 

حالا شاید همه بیشتر از بوعلی سینا بلدن 

چی بگم والا 

من فقط کاری که انجام میدمو ب اشتراک گذاشتم شاید ب درد بخوره

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!