2737
2734
عنوان

استوری احمد مهران فر (ارسطو)

| مشاهده متن کامل بحث + 2715 بازدید | 84 پست
فقط میخواین گیربدن خانمای مارپل ..بابالپ مطلب روبگیرین حالا هرکی میخواد باشه باشه  البته اینو ا ...

امیری به ارسطو دایرکت داده اونم استوری کرده بالا گذاشتم دباره

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

خوب چرا نمیگه کدوم شهره؟

فقط شهر شهرما میکنه

امروز یه دوست دختر پیدا کردم . . گفتم شاید مال کسی باشه انداختم صندوق صدقات!!! البته مقاومت میکرد نمیرفت . . . به زور انداختمش اون تو . . . بععععلههههه... من همچین پسر خوبيم دیگه، دست خودم نیست!🙈                                                       کلــید اسـرار این قسمت: حق الـناس😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچکی رعایت نمیکنه شوهرو بابام مسخرم میکنن شوهرم رفت بانک ماسک نزد 😑

اره مردا چرا اینجوری هستن واقعا درک نمیکنم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2731
مهدی امیری کی هست؟ تو شهر ما تا الان ی مورد هم نبوده.هیچ مورد مشکوکی توی بیمارستانی نبوده چندتا اشن ...

تا وقتی چین بود میگفتن خطرناکه همینکه اومد ایران بی خطر شد😂😂

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2738
شکر خدا از خانواده کوچک ما کسی نگرفتهه. ولی تو همین نی نی سایت پدر یکی از کاربرها تستش مثبت شد و خود ...

منظورم همه گیری بیماریه زمانیکه آنفولانزا اومد تو اطرافیان و آشنایان ما سه نفر فوت شدند

خوب چرا نمیگه کدوم شهره؟ فقط شهر شهرما میکنه

احتمالاً قبلاً به مهرانفر گفته یا دوستشه، قرار نبوده به عموم بگه که اسم شهر و بیمارستان ببره. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

من به هیچ کدوم کار ندارم ولی اینو طبق گفته اخبار شبکه های ایران میگم تو کره جنوبی  ۸۰۰ وخورده ای مبتلا شدن فقط ۵ نفر مردن تو ایران ۴۸ نفر بقول وزیر مبتلا شدن ۸ نفر مردن این سطح مرگ ومیر نگران کننده است

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی
جداقلش اینه مردم جدی میگیرن میشینن تو خونه خیابونو میگن شلوغه ما به مادرشوهرم میگیم بشین خونه نرو مس ...

الان خیلیا جدی گرفتن دیگه. استرس و واهمه ایجاد کردن خیلی بدتره ادم اینقد بفکر مریضی و مرگ و میره ک کلا خودشو میبازه. الان وظیفه ماها یچیز دیگست بجای گیر دادن ب اینکه چرا امار و اشتباه میگن. ایرانیا هم عادت دارن ب این نگفتنا از طرف مسوولای عزیز 

بچه ها کرون خیلی خطرناک نیست 

98 درصد خوب میشن 

نگران نباشین 

2 درصد از بین میرن 

ماسک هم هیچ کمکی نمیکنه 

فقط دستا هر ساعت 3 بار بشورید 

ویروس با شستن از بین میره 

در روز 20 بار دست بشورید 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706