2733
2734
عنوان

استوری احمد مهران فر (ارسطو)

| مشاهده متن کامل بحث + 2715 بازدید | 84 پست
برید تو این سایت آمار مرگو میرو زدن خود ایران این آمارو داده ما خوشبینانشو نگا میکنیمو میگیم راست گف ...

به نظر من میزان مبتلایان دقیق نیست و بیشتره 

و میزان مرگ دقیق 

چون امار و برگه فوت دلیل رو ثبت میکنن 

بازم نگران نباشید 

خوشبینانه نگاه کنید 

فقط بهداشت دست شستن و سفر غیر ضروری رو کنسل کنیم 

امیدوارم همه چی درست بشه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها کرون خیلی خطرناک نیست  98 درصد خوب میشن  نگران نباشین  2 درصد از بین میرن&n ...

محاسباتت اشتباه داشتا اگه هر  ساعت سه بار بخوایم بشوریم به جز ساعات خواب میشه یه چیزی در حدود ۴۸ بار در روز 

یعنی داااغونیمااااا ..اصل و ول کردن جسبیدن به چی..همون اول اسمو دیدم گفتم احتمال احمد مهرانفر نقل قو ...

همیشه همینطوریه موضوع تاپیکو ی عده میکشونن به فرع مهم اینه که وضعیت  انقد خطرناک شده تو کشورمون خدا رحم کنه

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2728
چه جالب بود مرسی  پس همه نمی میرن

ناامید کننده بود نمیدونم چرا حس کردم شما آسایش خاطر پیداکردین به آمار کشور های دیگه توجه نکنید. فقط مرگ و میرها را نگاه کنین ایران ماشاءالله رتبه 1 را داره از بس مراقبت هاشون افتضاح خود دکتر تو شبکه خبر هم گفت امارات مراقبتهای فوق العاده ای داره اطلا مرگ و میر نداشته 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
ناامید کننده بود نمیدونم چرا حس کردم شما آسایش خاطر پیداکردین به آمار کشور های دیگه توجه نکنید. فقط ...

عزیزای من وقتی اینجا یه عده حرام خوره سگ ماسکو احتکار کنن  از اون جماعت چه توقعی میشه کرد

محاسباتت اشتباه داشتا اگه هر  ساعت سه بار بخوایم بشوریم به جز ساعات خواب میشه یه چیزی در حدود ۴ ...

8 ساعت کاری 

یعنی ساعاتی ک داریم کار میکنیم 

3 بار بشوریم چون با برگه و وسایل پول و غیره در ارتباطیم 

سه هشتا 24 تا میشه 

یعنی تقریبا هر روز اعلام کردن 20 بار شسته بشه 

بیشتر اشکال نداره 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2738
خب تو خواب که نمیشوریم 

اره دیگه درسته 

همون 8 ساعت ک سرکاریم باید بشوریم 

چون مثلا فروشنده هی عابر میگیره پول میگیره 

یا کارمند با ارباب رخوع تماس داره 

ساعتی سه بار بشوره انشالله ک مشکلی پیش نمیاد