2737
2734
عنوان

این مزخرفات قانون جذبی دیگه چیه اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 97 پست
از خیلی جهات حتی شکرگزاریش هم مشکل داره در دنیا قوانین زیادی برای رسیدن به یک خواسته وج ...

پس شما به قانون جبر بیشتر اعتقاد داری تا اختیار

ما انسانیم و خدا ازمون توقع داره از عقلمون استفاده کنیم، نه اینکه بشینیم منتظر سرنوشت

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
 از خیلی جهات حتی شکرگزاریش هم مشکل داره در دنیا قوانین زیادی برای رسیدن به یک خواسته وج ...

اره کلا من از اول حس میکردم ی جای این قانون میلنگه

داستان نامه ب فرشته و حس ششم و این اراجیف که کلا معتقدم چرندیاتی بیش نیست و تازه خیلی مخربه و اهداف دیگه ای داره اغلب و بحث های دیگه ای

درمورد قانون جذبم اطلاعات کافی ندارم ولی با منطق من جور درنمیاد زیاد 

فقط خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با قانون جذب کار ندارم ولی دیگه الان همه راهای پیشگیری رو یاد گرفتن بسه دیگه. انقد به هم استرس هم ندین. بزارین اگه مردیم هم بدون استرس بمیریم

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2731

بالاخـره انحراف و بیراهـ ه خالی از سکـنـ ه نیست عزیزمـ √

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   
عزیزم مطالعه من کاملا درسته  شما اگه اهل مطالعه بودی میدونستی به هر چیزی فکر کنی اونو جذب میکن ...

تکلیف کسایی  که ناخواسته میاد ذهنشون چیه؟

جذب نمیشه؟

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             

دقیقا همینه،شاید حرفم مسخره باشه،اما خداهیچکاری نمیکنه،اورده تورو وتوروافریده که تو اون کارو بکنی،به شخصه همیشه خندم میگیره  از  تفکر ادمهای که فکرمیکنن سرنوشتشون از قبل ساخته شده،اگه کمی انسانها خصوصا ایرانیا به دنبال فلسفه برن خیلی از رازها براشون نمایان میشه و صدالبته باید به درونشون هم رجوع کنن

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2738
پس شما به قانون جبر بیشتر اعتقاد داری تا اختیار ما انسانیم و خدا ازمون توقع داره از عقلمون استفاده ...

اووووفففف 

یعنی قشنگ مشخصه فقط خواستین یه چیزی گفته باشینا 

من تو کامنت اولم گفتم قانون اصلی قانون کنترل قدرت ذهن هست 

روایت داریم از اما صادق که افکار خوب داشته باشید 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
عزیزم مطالعه من کاملا درسته  شما اگه اهل مطالعه بودی میدونستی به هر چیزی فکر کنی اونو جذب میکن ...

گفتی ریپلای نکن ولی اولا من خودم حدود ده سال پیش خوندم کتاباشو و واقعاً دیدم اتفاقاتی که تو زندگیم میفته الزاماً بهشون فکر نکردم یا به چیزایی که فکر کردم رخ نداده. 

دوم اینکه میگم خدا به آدم عقل داده دیگه، خودش بشینه فکر کنه دو دوتا چهار تا کنه!!!! 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
ذهن انسان قدرتمنده،فقط کافیه که به خودتون برگردین،تحقیق کنین،ودرکل شما مسئول عقیده شخصی زندگی دیگران ...

احترام میزارم ولی حرف خودمم میزنم .من نمی تونم وقتی یکی میگه تحقیق نکن ساکت باشم بزارم ادامه بده

گفتم شاید برداشت شما از قانون جذب متفاوته من تفکر شمارو نمیدونم و نقد نمیکنم و فقط کسانی رو گفتم که میگن تحقیق نکن 1و هنوزم معتقدم خیلی چرته . 

فقط خدا 
باید ذهنتون منحرف کنید  به چیز دیگه فکر کنید

نمیشه، وسواس فکری ایجاد میشه. 

به خرس سفید فکر نکن، به خرس سفید فکر نکن به خرس سفید فکر نکن

الان به چی فکر کردی!! 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
اووووفففف  یعنی قشنگ مشخصه فقط خواستین یه چیزی گفته باشینا  من تو کامنت اولم گف ...

😂😂😂

مگه به هر کی یه چیز بگه جایزه میدن!

قشنگ معلومه دیدگاهامون یه دنیا فاصله داره، بحث نکنیم بهتره

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
دقیقا همینه،شاید حرفم مسخره باشه،اما خداهیچکاری نمیکنه،اورده تورو وتوروافریده که تو اون کارو بکنی،به ...

کجا میگیم بشین تا خدا برسونه !

اتفاقا قراره تو کار کنی تا خدا برسونه

و سرنوشتم نخیر اینجوری نیست کلی فلسفه داره

هرکس ب میزان عملش و کاری که انجام میده بهره میبره

فقط خدا 
اره کلا من از اول حس میکردم ی جای این قانون میلنگه داستان نامه ب فرشته و حس ششم و این اراجیف که کلا ...

درسته عزیزم 

مباحث طولانیه من مطالعه کردم تو قانون جذب (البته اساتید مختلفی داره که هرکدوم یه چیز میگن درواقع یک جریان و یک خط فکری مشترک نیست هرکس هرجور خواسته تفسیر کرده و تدریسش میکنه) در قسمت شکر میگن بخاطر چیزایی که دادی خدایا شکرت بخاطر خونه پول ناشین و....

ولی در دین ما اولین مورد برای شکرگذاری سلامتی هست....!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706