2737
2734
عنوان

نینی دار ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 22 پست
چرا لباساشو دو بار عوض میکنی عزیزم؟ بچه اذیت میشه. چجوری بار میذاری؟خیس نمیکنه خودشو؟پوشکش کن هر دف ...

اخه خیلی بالامیاره مجبور میشم عوض کنم همه یقه لباسش پر میشه 

چرا لباساشو دو بار عوض میکنی عزیزم؟ بچه اذیت میشه. چجوری بار میذاری؟خیس نمیکنه خودشو؟پوشکش کن هر دف ...

اره خیس میکنه خودشو تند تند شلوارشو با زیراندازش عوض میکنم.  اخه لای پاش کلا انگار یه لایه پوست پس داده بود. دکتر ک گف طبیعیه پوست ریزی داره .

مارک فیروز خریدم  از امروز اون میزنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ینی چی روزی دوبار میشوریش؟ عزیزم پوشکش کن تند تند عوض کن من پسرمو یک ساعت باز میذارم بقیه روزو هر دو ...

تند تند بشور منظورت چی بودعزیزم؟ 

ینی هر 2 ساعت بعد از تعویض پوشک بشورم ؟ حالا چه پی پی کرده بود جه ادرار ؟

2728
خوابیده بهش شیر نده نشسته بده بعد از شیر خوردن اروغشو بگیر ک بالا نیاره

اخه بعد از شیر خوردن اکثرا میخابه

دگتر گفت خابید نیاز نیس اروغشو بگیری

چیکار کنم ؟

اره خیس میکنه خودشو تند تند شلوارشو با زیراندازش عوض میکنم.  اخه لای پاش کلا انگار یه لایه پوست ...

آره حتما قبل پوشک فیروزو قشنک بزن رو با *سن و قسمت مقعد و لای پاش یه لایه نازک کافیه.پوشکای الان کانال هوا دارن پمادم بزنی دیگه نمیسوزه.قطره هم کم بریز چون عادت میکنه.نمیدونم چند وقتشه شیر خودتی میدی یا خشک اما قشنچ به خوراکش برس

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
اخه خیلی بالامیاره مجبور میشم عوض کنم همه یقه لباسش پر میشه 

پیشبند ببند عزیزم

برا رفلاکسم دکتر بردی ازش بپرس ببین رفلاکس داره

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
تند تند بشور منظورت چی بودعزیزم؟  ینی هر 2 ساعت بعد از تعویض پوشک بشورم ؟ حالا چه پی پی کرده ب ...

آره دقیقاااا چون دیدم تو همسایگی ما خانومی بچش تازه ب دنیا اومده بود همینجور مثل شما بچه رو دیر می‌شست طفلی عفونت ادراری گرفت بچه جهل روزه تو بیمارستان بستری شدالبته دور از جون بچه شما باشه عزیز دلم اما جون نوزادا خیلی حساسه

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2738