2733
2734
عنوان

نینی دار ها بیان

164 بازدید | 22 پست

از صبح تا شب چکارایی انجام میدین برای نینی؟ 

چطوری بهش میرسید؟ 

من بی تجربه ام. بچه اولمه. دست تنهام هیچ کمکی ندارم اول 

من از خودم بگم 

کشاله های رونش یکم ادرار سوختگی داشت با روغن جامد چرب میکنم. دو بار فقط در روز پوشگ میکنم بقیه رو بازه یک بار شب یک بار وقتی تازه بیدار میشیم. سرشو با روغن زرد چرب میکنم. 

چون بینیش کیپه قطره بینی میریزم . 

روزی 2 بار باسنشو میشورم 

لباساش روزی دوبار عوض میکنم.  گاهی اوقات بر عکس میندازمش رو دستم و کمرش و ماساژ میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا لباساشو دو بار عوض میکنی عزیزم؟ بچه اذیت میشه.

چجوری بار میذاری؟خیس نمیکنه خودشو؟پوشکش کن هر دفعه قبل بستن پوشک پماد زینک اکساید تعویض پوشک بزن دیگه هیچوقت نمیسوزه مارکای مختلفم داره چیکو جانسون فیروز....

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

عزیزم مابرای سوختگی پاپمادکالاندولا و تریامیسیلونون ان ان قاطی میکنیم میزنیم درجاخوب میشه.امااگه به مرورزمان بهترنشدبه پوشکش حساسیت داره بایدیه پوشک دیگه بگیرین

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝
دیشب خواب دیدم نی نیم تازه متولدشده بعد منو دوست نداره مادرشوهرمو دوست داره 😔😑😑😑😑از خیرررر بچه ...

🤣

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
دیشب خواب دیدم نی نیم تازه متولدشده بعد منو دوست نداره مادرشوهرمو دوست داره 😔😑😑😑😑از خیرررر بچه ...

خخخخخخخخخخخخخخخهخ

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم🥀🥀🥀
2738

ینی چی روزی دوبار میشوریش؟ عزیزم پوشکش کن تند تند عوض کن من پسرمو یک ساعت باز میذارم بقیه روزو هر دوساعت عوض میکنم ن میسوزه ن کثیف کاریه سرشو نفهمیدم قطره کم بریز لباساش ی بار کافیه اگ پوشکش کنی اگ ن ک هربار جیش کرد باید عوض کنی وگرنه بدتر میسوزه اما تند تن بشور خدای نکرده عفونت میگیره 

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

مارک پوشکشم عوض کن

اما همیشه یا حداقل بعد پی پی موقع پوشک کردن زینک اکساید کودک بزن محاله بسوزه

عزیزم مابرای سوختگی پاپمادکالاندولا و تریامیسیلونون ان ان قاطی میکنیم میزنیم درجاخوب میشه.امااگه به ...

بچه جاریم به مولفیکس حساسه مای بیبی براش خوبه اماداداشم به مای بیبی حساس بودبعدا ببم ومولفیکس بهش میساخت

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝
2706